Ново
Брукс Жените Levitate 3

Брукс Жените Levitate 3

Достапност: Залиха
DEN 2340.00

Гумен ѓон.ОВАА ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ Е ПО : Levitate 3 е совршен за неутрален тркачи кои сакаат максимална енергија се врати на спарени со елегантни горниот и сит се вклопуваат.Полни со ЕНЕРГИЈА АМОРТИЗИРАЊЕ : Понуда нашите најдобри енергија враќање на Levitate 3 ДНК AMP midsole технологија ви дава назад повеќе напор ќе се стави во.БЕЗБЕДНА, SOCK-ЖИВОТ ОДГОВАРА : редизајниран поврзана со горниот псевдо-интегрирана јазик обезбедува сигурна, sock-како се вклопуваат што се движи со вас.БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : флексибилен, стрелки-точка моделот на outsole ви помага да се движат од пета до пети брзо, без губење на енергијата.НОСАТ ТЕСТЕРИ се КАЖЕ : "На перница е место на!Јас се чувствувам мека поддршка на најдолгата работи.Чевлите се многу одговорно, и јас се најдов себеси се случува автоматски на неколку работи каде што моите нозе беа само удобно и енергија се врати беше одличен!".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поврзана мрежа горниот, гумен ѓон.Увезени.Гумен ѓон.Дише Поврзана горниот и Лесни Гумен Ѓон.Фино stitched за

Пена единствена.Повеќе Амортизирање и Еластичност Комерцијален midsole соединение кое е springier од ЕВА и нуд

Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .50".Воздушна Перница Дизајн : таа обезбедува мека, мазна и одгово

100% Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.EVERUN Topsole за континуиран

[ÜBER DAS PRODUKT] : Dieser АнтиSchwerkraftLaufschuh verfügt über einen großen Tragebereich, einen weichen Sprungschlag und einen intimen Schutz, sodass умре Menschen das Gefühl

Синтетички единствена.ЕВА midsole за лесни амортизирање.Гумени outsole за издржливост и влечење.Платнена обви

Увезени.Ткаенини : Перформанси мрежа.Гумен ѓон.Перфорирани панели, Рефлексивни акценти во текот, Cushioned ј

Polyvinyl Хлорид единствена.Ултрадише и лесна : горниот дел на JUBAIYUAN мажите спортски чевли се направени од ди

Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за непречено возење дека нема да го одвлекува

Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки околу .50" 【ВОЗДУХ ПЕРНИЦА ДИЗАЈН】Работи чевли за жени ги користат во

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.FLYTEFOAM Технологија Обезбедува лесен амортизирање.Rearfoot ГЕЛ технолог

Етилен Винил Ацетат единствена.Горниот Материјал : Текстил; Надворешниот Единствена : Гума; Insole : Удобно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Синтетички ед

Текстил.Гумен ѓон.Целосна Flyknit горната конструкција обезбедува лесен водат и поддршка.Најк Реагираат т

Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Удобност и ефикасност.Увезени.Reebok

100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Мажите е лесен трчање изграден за повеќенаменски спортски употреба.Ре

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Гумен ѓон.Дише.Фитнес / Трча

Гумен ѓон # НАШИОТ КВАЛИТЕТ Мека antislip единствена и дише горниот чување на вашите нозе кул кога ги корист

Scroll