Ново
OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара на Мерцедес Metris W447 - 2021 SWB Страна Чекор Бар Железнички Замена Дел | Автомобил Надворешност Додатоци

OMAC Алуминиум Работи Одбори Nerf Барови, 2 Парчиња. | Одговара на Мерцедес Metris W447 - 2021 SWB Страна

Достапност: Залиха
DEN 7197.60

МАТЕРИЈАЛ : Работи Одбори се направени од највисок квалитет тешки алуминиум материјал за голем отпор.ЗАШТИТА : Водење Одбор ќе отпорни најтешките на сите временски услови и да се направи да се чувствуваат подготвени за патот патувања.ДИЗАЈН : Страна Барови се лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил врата чекор.ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : Европската ОЕМ е одобрен модерен дизајн страна чекори ( 2 парчиња еден на левата и еден на десната страна ) направени од силна алуминиумски материјал.Секој Nerf Бар има капацитет на носивост на 400 Кг / 200 кг.ПРЕДНОСТИ : OMAC САД се наоѓа во НАС, и ние ќе се превозот вашите нарачки од тука во НАС.Ќе добиете точно истите производи на слики.Ние брод на ИСТИОТ ДЕН.Само цел пред 2 ЧАСОТ.Направен од тешки алуминиум материјал за отпор.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн.Не универзален fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,.Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Овие производи, исто така, ќе им помогне на вашите деца со полесен пристап за да се добие во и надвор од возилото.Па овие не се само дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.Инсталацијата е едноставна и безбедна, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ потребен така можете да инсталирате сами во вашата гаража но за побрзо резултат може да се погледне за техничар за поддршка премногу.Одговара на fixings на оригиналните дупки за монтажа под вашето возило од следниве упатството за корисникот.БЕЛЕШКИ : . *Само се вклопува Краток Wheelbase Возило. *Не е погоден со дополнителни систем за греење модели.ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : .Направен од тешки алуминиум материјал за отпор.Лесни, аеродинамичен и nonslip дизајн,Не универзална fitment, возило за специфични за вашиот автомобил,Покрај додавање на вредност на надворешноста стил на вашето возило, овие несакани чекори ќе биде, исто така, заштита на двете страни на вашето возило тело работа од било какви удари и пречки во паркиралишта на тротоарот страни или неочекувани штети, гребење во секојдневниот сообраќај.Овие производи, исто така, ќе им помогне на вашите деца со полесен пристап за да се добие во и надвор од возилото.Па овие не се само дизајн додатоци или заштита барови, овие се важни делови за вашето возило да се заврши со.Инсталацијата е едноставна и безбедна, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ потребен така можете да инсталирате сами во вашата гаража но за побрзо резултат може да се погледне за техничар за поддршка премногу.Одговара на fixings на оригиналните дупки за монтажа под вашето возило од следниве упатството за корисникот.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : .Сет вклучува 2 страна чекори (1) за левата и 1 за десната страна), сите монтажа хардвер и инструкции водич во кутија.Вие ќе добиете исти производи како што се гледа на сликите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Заштитете го вашиот рокер панели со i Armor е 6.5" широк работи одбори.Dual фарма систем обезбедува дополнител�

▶️ Овие работи одбори се компатибилни со Тојота Тундра 20072020, се вклопува со проширена членови на екипа�

OE Замена Моќ Работи Одбор Мотор, Директно Одговара.Замена за Land Rover Range Rover L322 20132016 Доаѓа без Заградата.Ло�

Сет од 2 i Board работи табли за вашиот камион или suv, ВКЛУЧУВА поддршка во загради, на монтирање на Комплет, �

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН.Аеро Многу работи одбори се уникатно дизајниран да акцентот модерниот SUV.Овие SUV работ�

Возилото специфични монтирање на комплет потребно се продава одделно.Достапни во универзална должини

Поцинкуван Челик.Заштитна Bedlinen слој.Вклучува монтажа голема заграда.Без дупчење потребно.Кабината Дол�

{Премиум Материјалот} ' РѓаОтпорни Нерѓосувачки Челик; ABS Пластика се Опфатени ЛизгаОтпорни Чекор Влошк�

12мерач челична конструкција обезбедува цврст и сигурен поддршка за вашиот Нивниот МултиОдговара Цевка

Производот е направен под висока температура.Mouse pad за десктоп компјутер или лаптоп.Добар материјал, изд

{Премиум Материјалот} Направени од ' РѓаОтпорни Нерѓосувачки Челик;ABS Пластика Против Пролизгување Чеко

Само се вклопува во ново тело стил Crew кабина = 4 полна големина врати.Не одговара било Класичен тело стил

Одговара За : Водење Одбори Одговара За Chevrolet Equinox 20182021 Материјал : Страна Чекори се направени од Високо К

【Компатибилен】пред право на патникот страна моќ работи одбор мотор & заградата собранието компатибил�

КАРАКТЕРИСТИКИ : 2 X Nerf Чекор Барови; Монтажа голема Заграда; Хардвер како што е Прикажано на Сликата Пого

▶️ Овие работи одбори се компатибилни со Chevy Silverado 1500 20072018, Chevy Silverado 2500 HD 3500 HD 20072019, GMC Сиера 1500 20072018, GMC Сие

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА i Board пакетот вклучува сет од 2 работи одбори, монтажа голема заграда & хардвер за л�

Пакетот вклучува : (2) i Board работи одбори, монтажа голема заграда и хардвер за полнење за лесен DIY инсталир

Компатибилен со Рам 1500 20192022 Crew Кабина За Ново Тело Стил САМО (НЕ Ќе Одговара 1921 Класичен Тело Стил 2018 Пре

Razer Авто посебни forumulated Прав Грб и ЕД третирани челик за гребење и ' рѓа отпор.Висок Квалитет на изградба �

Хексадецимален Серија Страна Чекори.Crew Кабина Должина 90".Направени од Екструдиран Алуминиум.Загради Се

Тип На Производ : Авто Додаток.Објектот Пакет Димензија : 14.0 " L X11.0 " W X3.0 " H Точка Пакет Тежина : 13.0 lbs.Земја �

Automatic (автоматски), електричнинапојува работи одбори веднаш се прошири кога ќе ја отворите вашата врата,

ВАЖНО – Само се вклопуваат Quad Кабината со 2 полна големина пред вратите Компатибилен со 20032009 Dodge Ram мемор

Scroll