Ново
fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S8 Плус. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Класичен Blue Прилагодено Прилагодени Ракав за Samsung Галакси S8 Плус. Вистински Alcantara Торбичка

Достапност: Залиха
DEN 191.76

Handsewn за совршено се вклопуваат за Samsung Галакси S8 Плус.Оваа торба само ќе одговара Samsung Галакси S8 Плус, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Компатибилен со i Phone 12 Про Max 6.7 Инчен дисплеј 2020 објавени.Поддршка За Безжично Полнење.ПОЛНО работно ТЕЛ

Компатибилен со Mac Book Air 13 20182020 (A1932 A2179 A2337 M1) / Mac Book Pro 13 20162020 (A2338 М1 A2251 A2289 A2159 A1989 A1706 A1708).Удобно одговара на M

Мека neoprene : внатрешниот мека neoprene покрие спречува штета предизвикана од случајно spills.Оваа ракав може да

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei P10 Плус.Оваа торба само ќе одговара Huawei P10 Плус, без никакви дополни

▲Совршен Дизајн за Samsung Галакси J7 2018(САД) / J7 Насочите / J7 Аеро / J7 Ѕвезда / J7 Врвот / J7 Аура / J7 Круна / J7 Eon / J7 V

[Материјал]Висок квалитет neoprene материјал обезбедува ултратенок и лесен дизајн и одлична заштита.Водоот

Handsewn за совршено да се вклопи ZTE Axon 30 5 G само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстрани било

СУПЕР МЕКИ NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ : Нашата Лаптоп Сметководствена Ракав Случај Торба е да се направи на Високо Е

Телефон за држачот на компатибилен со i Phone,Samsung Галакси,и сите повеќето паметни телефони ★Забелешка i Pho

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

[Компатибилен] Classycoo Apple Молив Случај е специјално дизајниран за Apple Молив 1 генерација и Apple Молив 2 генер

ТЕЛЕФОН КАРТА сопственикот Се универзални, тие може да се вклопат за речиси секој телефон или случај.Ов

Прилагодено за совршено се вклопуваат : ipad про 11 носење внатрешна големина11.02" x 8.26" x 0.78"; совршено се вкло

Hydrophobic (отпорност на вода) neoprene материјал, w.засилен двојна патент да се обезбеди вашиот уред.Висок квали

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

◆МултиГолемина на : Пет големини да се избере.10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи.Погоден за повеќето

Производ Големина : 4" висок x 2.375" широк.Engravable Област : 1.75" H x 1.3" В Гравирање : Јаглерод Гравирани.Пакување :

Водоотпорен.Страшни Wolfcomputer Торба 10" 12" 13" 15" 17 Инчен Лаптоп Носи Торба Ракав.Страшни Волкот На Патент На В

Официјално Лиценцирани Мемфис Grizzlies НБА i Phone X Случај.Изграден За Максимално, Храбар i Phone X Случај Заштит

Neoprene Телефон Торбичка : Телефонот Ракав обезбедува заштита од гребење, капки, шок и светлина влијанија,

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Compatiable со таблет до 11 инчи.Водоотпорен пластични торбичка со lanyard за лесно носење.Те штити маса од вода, п

Scroll