Ново
fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Huawei P10 Плус. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Класична Црна Обичај Прилагодени Ракав за Huawei P10 Плус. Вистински Alcantara Торбичка со Интегриран

Достапност: Залиха
DEN 669.60

Handsewn за совршено се вклопуваат за Huawei P10 Плус.Оваа торба само ќе одговара Huawei P10 Плус, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Оригиналниот Alcantara.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни �

Handsewn за совршено се вклопуваат за Nokia 3 Оваа торба само ќе одговара Nokia 3, без никакви дополнителни Случај,

Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.5 инчи(6.5 cm) Висина : 3.5 инчи(9cm),Како на пример : лична Ка

Нуладоказ и лесни пластичен капак.Додава минимален дел на вашиот лаптоп!Тоа треба да биде само парична �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направ�

СУПЕР МЕКИ NEOPRENE МАТЕРИЈАЛ : Нашата Лаптоп Сметководствена Ракав Случај Торба е да се направи на Високо Е

Обезбедува максимална заштита од гребнатини и шокови за Huawei Колега 10 Лајт / Huawei Нова 2i / Huawei Maimang 6 / Huawei

Ракавот торбичка, која е мека, еластична и водоотпорен.Компактен и пренослив, ракавот торбичка има соод�

Одговара на Секој паметни телефони : Телефон држачот на компатибилен со i Phone,Samsung Галакси,и сите повеќет�

[Материјал]Висок квалитет neoprene материјал обезбедува ултратенок и лесен дизајн и одлична заштита.Водоот

▲Совршен Дизајн за Samsung Галакси J7 2018(САД) / J7 Насочите / J7 Аеро / J7 Ѕвезда / J7 Врвот / J7 Аура / J7 Круна / J7 Eon / J7 V

Компатибилност Внатрешни димензии : 30 х 21.5 x 1.8 cm (11.81"x 8.46"x 0.79"), Компатибилен со само 11,6" Mac Book Air Површината

100% сосема нов и висок квалитет.Мека и дише, трајни и перат.Заштитете го вашиот таблет од прашина, гребење

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Универзална Neoprene Заштитни Случај Покрие до 7инчен GPS и Таблет GPS / PC.На neoprene ракав случај може да издржи се

Hydrophobic (отпорност на вода) neoprene материјал, w.засилен двојна патент да се обезбеди вашиот уред.Висок квали�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направ�

Компатибилност Внатрешни димензии : 38.5 x 28.5 x 1.8 cm (15.16"x 11.22"x 0.79").Компатибилен со повеќето популарни 15.6" ла�

[КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ] најновата специјална Mandala Паричникот Покритие за Samsung Галакси S9 Плус,2во1 Removeble Стил

Специјално Компатибилен Со 13 Инчен Лаптоп / Таблет Компјутер / Лаптоп / Ultrabook.Neoprene Материјал Нуди Лесен Д�

ДИЗАЈНИРАН ЗА БЕЗБЕДНОСТ.RFID блокирање бариера го задржува податоците за вашата картичка се обезбеди.Ви

Случај Покрие Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.HUZIGE трговец ќе ја исполни својата цел, да обезбеди услу�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ТЕЛЕФОН КАРТА сопственикот Се универзални, тие може да се вклопат за речиси секој телефон или случај.Ов

Handsewn за совршено да се вклопи Samsung Галакси A03 само.Удобно одговара на вашиот уред (прво мора да се отстран

Официјално Лиценцирани Мемфис Grizzlies НБА i Phone X Случај.Изграден За Максимално, Храбар i Phone X Случај Заштит�

◆МултиГолемина на : Пет големини да се избере.10 Инчен, 12 Инчи, 13 Инчен, 15 Инчи, 17 Инчи.Погоден за повеќето �

Нуладоказ и лесни пластичен капак.Додава минимален дел на вашиот лаптоп!Тоа треба да биде само парична �

Официјално Лиценцирани Моне Bridgeman Уметност i Phone X Случај.Изграден За Максимално, Храбар i Phone X Случај Заш�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен & ВЛАГА БЕСПЛАТЕН Направ�

Scroll