Ново
Крава Печати Табличка Рамки Симпатична регистарски Таблички Опфаќа Алуминиум Метал Табличка Носителот Авто Автомобил Ознака со 4 Дупки Завртки Стандардна Големи?

Крава Печати Табличка Рамки Симпатична регистарски Таблички Опфаќа Алуминиум Метал Табличка Носителот Авто

Достапност: Залиха
DEN 407.76

【Производ Материјал】 Нашите табличка рамки се направени на Алумина, сонце-отпорни, отпорни на корозија, рѓа-бесплатно, висока јачина на композитни метал. 【Производ Acessories】 2 табличка рамки на предниот и задниот дел на автомобилот, 4 дупки, вклучувајќи ги и додатоци.Додатокот содржи 8 завртка капи, 8 завртки и 8 табличка сврзувачки елементи со подлошки.Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате нашите табличка рамки брзо и ефикасно. 【Големина】 Оваа табличка рамка одговара на сите НАС стандард регистарски таблички. 12.3x6.3 инчи. 【Дизајн Опис】 Доведе модата на оригиналната лиценца плоча со DIY прилагодено модели, се создаде неверојатен изглед и трајни рамка за квалитет, поубав, повеќе видлив, нагласи вашиот автомобил. 【По-продажбата на услугата】 Доколку клиентите не се задоволни со нашите производи или имаат проблеми со квалитетот, ние ќе се справи со се враќа или размена за вас како е можно поскоро.ви благодариме за вашата поддршка. ✍ На табличка отсекогаш бил олицетворение на возачот креативност, и различни луѓе сакаат различни стилови✍ Затоа, започнавме со различни стилови на табличка рамки, овозможувајќи им на клиентите да имаат различни избори✍ Elezan доведување ви табличка рамка која одговара на вашиот табличка совршено✍ Тоа има убав дизајн и исто така можете да го даде како подарок за вашите пријатели и семејството✍ На табличка е инсталирана надвор, па квалитетот себе треба да биде на високо✍ Elezan табличка, направени на висока јачина алуминиум, може лесно да се справат со различни средини, како на пример дожд, снег, висока температура, нема рѓа, анти-корозија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Универзална Одговара】U S стандардна големина 12" x 6" табличка, тоа се вклопува во било која година или мо

За САД / CA табличка Стандардна Големина : 6x 12inch.Висок квалитет на метал алуминиум со висок сјај печат мет

Персоналните : вашата Лиценца Плоча е за Идентификување на Вашето Возило Како Единствена, Па Зашто да не

Зошто се задржи дилер името рамки на вашиот автомобил кога можете да имате вистински карбонски влакна з

【МАТЕРИЈАЛ】 : o Floral сад табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кои може да обезб

Направени од Издржлив и мала Тежина Пластика.Универзална Fitбило стандардна големина табличка или пред

Персоналните : вашата Лиценца Плоча е за Идентификување на Вашето Возило Како Единствена, Па Зашто да не

✔ ГОЛЕМА АВТО SUV КАМИОН ДОДАТОК : Овој Висок Квалитет и Тешки Метали Автомобил, ЏИП, Камион Табличка Рамк

Службен лиценциран производ.Вклучува завртка опфаќа за чиста завршница.Произведени во сад.Ласерски Се

Доаѓа со предdrilled дупки за лесна инсталација.Тешки метали ќе не ' рѓа или шушка.водоотпорна.Супер остри б

12.2 x 6.3 x 0.3 инчи ✔ РЃАДОКАЗ.ШТРАКААТДОКАЗ.ВРЕМЕТОДОКАЗ Уживајте во тишина!Индустриски одделение врвен к

Официјално Лиценцирани и Брендирани од Chevrolet.Целосна Метална Конструкција со Ротациони Врежани Зборот

[МАТЕРИЈАЛ] изработен Од Алуминиум, Трајни, Не Ќе се Скрши, Бледнеат, Кора се Исклучи Или да ' Рѓа [СТАНДАР

✔ ГОЛЕМА АВТО SUV КАМИОН ДОДАТОК : Овој Висок Квалитет и Тешки Метали Автомобил, ЏИП, Камион Табличка Рамк

【СТАНДАРД НАС ТАБЛИЧКА РАМКА】Оваа Лиценца Плоча Рамка Има Универзална Големина, 12.4 X 0.1 X 6.4 Инчен, Тоа с

Висок Квалитет на Стакло Rhinestones : Висок квалитет на стакло rhinestones, по висока температура на горење тест, в

Регистарски Таблички Во Собата : 1 X Автомобил Табличка Маска + 1 X Авто Табличка Рамка.Универзална Големи

Табличка рамка со шест светла бела табличка Led диоди.Флеш планината работи, кочница и да се сврти сигнал

????[табличка рамка со Bling Стакло, Кристал ] Нерѓосувачки Челик Рамки & Над 1200 компјутери Најдобрите 14 Аспе

(Universal Одговара) U S стандардна големина 12 инчен x 6 инчи табличка, тоа се вклопува во било која година или м

Scroll