Ново
100PCS M3 M4 M5 Нерѓосувачки Челик Рамен Миење Ultrathin Заптивка Ултра-тенок Shim Дебелина 0.1 0.2 0.3 0.5 1 (Внатрешен Дијаметар : 4x8x0.2)

100PCS M3 M4 M5 Нерѓосувачки Челик Рамен Миење Ultrathin Заптивка Ултра-тенок Shim Дебелина 0.1 0.2 0.3 0.5

Достапност: Залиха
DEN 1572.00

DIY Материјали : Металугрија.Дебелина(мм) : 0.1/0.2/0.3/0 5ММ.Број На Модел.М3 М4 M5. is_ прилагоди : Да.DIY Материјали : Metalworking Thickness(mm) : 0.1/0.2/0.3/0 5 MMModel Број.М3 М4 M5is_ прилагоди : Да.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сплит Lockwashers.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Делови се DFAR согласност 316 Од Не ' Рѓосувачки Чел

Збир на масло тавата дихтунзи погоден за сите типови на мотори, вклучувајќи автомобили, бродови, генера�

Име На Производ : Стан За Миење; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик 100% сосема нов и висок квалитет.Глав

Големина : За завртка големини броевите 6 и 8 Пластика.Бела.Шарки Капа.Пакет Количина : 5000 Широк Спектар н�

√ Големина : M3 (150pcs), M4 (150pcs), M5 (150pcs), M6 (150pcs), М8 (130pcs), M10 (60pcs), М12 (30pcs), вкупно 7 различни големини може да ги исп

Големина : Внатре дијаметар : 1 / 4", надворешен дијаметар : 5 / 8".Количина : 100 PCS, доволен број за да се задово�

А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 188 нерѓосувачки

Пакет од 100 парчиња.Заврши подлошки се дизајнирани да се приспособат на шефовите на countersunk завртка, со це

[Size] 12mm(0.47 Инчи) ОД 6mm(0.24 Инчи) ID 2.2 mm(0.08 Инчи) Дебелина [Примена] се Користи за славина цевки, црева орев, ве�

Внатрешен дијаметар : 10мм / 0.39"(Прибл.).Големина : 12mm 1mm x / 0.47" x 0.04"(Прибл.).Високквалитет : Направен од високо

A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски оддел

9 Големина : М2, М2.5, М3, М4, М5, M6, М8, M10, М12(Вкупно 1000 Pcs).Материјал : Трајни Најлон, носатотпорен на корозија.Де�

Големина : 12.3 mm x 16mm x 1.5 mm / 0.63" x 0.48" x 0.06"(Внатрешен Кол x OD x T).Материјал : Бакар Висока цврстина, отпорност н

(100) Primal23 Индустриски Бренд Премиум Квалитет Гума, Neoprene Подлошки 1 / 2" надворешен Дијаметар .50" (+ / .01)...

Предности на рамни подлошки : Рамни подлошки обезбеди поголема имајќи површина која помага во спречува�

МАТЕРИЈАЛ : НАПРАВЕН ОД 304 ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, МАЗНА, УБАВ И СИЛЕН, НЕМА РЃА, ТЕШКИ И ДЕБЕЛИ ПОДЛОШКИ.�

А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 304 одделение, исто така познат како 188 нерѓосувачки

Mfr : Essentra Компоненти.Серија : Micro Plastics, W Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Тип : Рамен.Станот за Миење 0.09

【Големини】М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12, вкупно 600 парчиња / 9 големини од најчесто се користи нерѓосувачки челик

Пакет : 24pcs M6 Нерѓосувачки Челик Рамен Миење,обезбедува имајќи површината за fastener оптоварување дистрибу

Scroll