Ново
ANKUER Лаптоп Ранци, ранци за колеџ,Трајни Отпорен на Вода Ранец 15.6 Инчен Стилски Училиште Компјутер Ранец Со Полнење преку USB Порта (Розева)

ANKUER Лаптоп Ранци, ранци за колеџ,Трајни Отпорен на Вода Ранец 15.6 Инчен Стилски Училиште Компјутер Ранец

Достапност: Залиха
DEN 808.56

【Ранец со Поместена Лаптоп Оддел】Лаптоп Ранец Розова има 3 патентите прегради со повеќе џебови.Една посебна лаптоп оддел се одржи 15.6 Инчен Лаптоп/Лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен и 13 Инчен Macbook/Лаптоп.Една пространа пакување оддел пространа за дневни потреби, технолошки електроника додатоци.Пред оддел со многу џебови се одржи мали предмети, пенкало џебови и клучните фоб кука, направете ја вашата предмети на организиран и најдете лесно. 【ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТ ДИЗАЈН】Туристички Ранец Со Полнење преку USB Порта е со builting во полнење кабел внатре и builting во USB полнач Порта надвор; можете да го поврзете со вашата сопствена моќ банка во внатрешноста и да се поврзете со вашите сопствени кабел надвор.На ранец не е вклучувајќи моќ банка.USB ранец ви нуди лесен начин да го користите вашиот телефон додека пешачите.Имајте да имаат доволно моќ во вашиот телефон, за секојдневна, туристички и бизнис. 【ФУНКЦИОНАЛНА & SAFE】 НА багажот за на рака им овозможува на бизнис ранец одговара на багаж/куфер, слајд во текот на багаж исправени се справи со цевка за полесно носење.Со скриени анти кражба патент џеб на задната страна да ги заштити вашите вредни предмети.Внатре поместена за замрзнување може да и се зачува вашиот лаптоп и Ipad.Направи го вашето патување порелаксирано и пријатно. 【ДИШЕ & УДОБНО】 Прилагодливи рамо ремени и струење назад направи со удобно и дише сунѓерот мрежа дизајн, ублажување на стрес на вашето рамо и назад.Мека мулти-panel вентилирани баласт, ви дава максимум назад поддршка и дише.Удобно здрав пена-поместена врвот се справи со е долго време се носат на. 【Совршен Подароци】ANKUER ранец за жените или на мажите е идеален Подарок како ранец за лаптоп, компјутер ранец, преносни ранец, колеџ ранец, средношколка ранец, туристички ранец, викенд торба, преку ноќ патување ранец, бизнис лаптоп, ранец за мажите и жените.Овој практичен крупните лаптоп ранец е подготвен за било каде.ANKUER е кориснички-ориентирана компанија .Ако имате било каков проблем со нашите торби, plz НАС КОНТАКТ и ние ќе направиме се да се направи тоа право.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Околу Димензии】10.6x7.8x14 инчен(27x19.8x36.5 cm).Погодна за луѓе на сите возрасти, особено мајките со бебињата...

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Платно rucksack големина е за 18.1* 12.6*7.8 инчи, доволно Голем за да ги собере во секојдневниот

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Материјал и димензии : ранец, направени од водоотпорен материјал, е совршен за на училиште, колеџ, патува

Пакет должина : 12.953 cm.Пакет ширина : 7.62 cm.Пакет висина : 4.318 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.За употреба н

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Бебе пелена торба (17.3*15.7*6.1 инчи) има доволно простор за повеќето од бебе е најважен, и п

Куче Патна Торба и Куче Ранец во Едно : Оваа новина куче патна торба вклучува монтажни перниче во предни

Квалитет : Мажите ретро ранци се направени на лудиот коњ кожа, која е силен во цврстина, висока издржливо

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Лаптоп ранец дизајниран со посебна преграда се вклопува до 15.6" лаптоп.Голем главната п

Најлон обвивка.Патент затворање.Материјал : Водоотпорен Најлон, лесни, Големина на : 12.6" * 4" * 17" = 32.0 cm * 10.0 cm

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

1.Најдобар Подарок за кошаркар Ѕвезда Фанови 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со

Погоден за ipad големина : 9.Мал zip џеб на врвот за чување на други мали предмети.Структура : .Спецификација :

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто

Големина : 22 * 39 * 33cm, лесно да се носат.Максимално оптоварување : помалку од 7.5 kg за мачки и помалку од 6 кг з

Издржлив дизајн : Лаптоп ранец има трајни, водаотвратителен снег предиво полиестер ткаенини и рационал

Scroll