Ново
Kundu KDU-013 Делукс Ранец Миленичиња Патување Превозникот со Двојни Тркала - Црна - Одобрен од страна на Повеќето Авиокомпании

Kundu KDU-013 Делукс Ранец Миленичиња Патување Превозникот со Двојни Тркала - Црна - Одобрен од страна на Повеќето

Достапност: Залиха
DEN 1717.20

✔️Димензии - Екстериер : 13"L x 12"W x 20"H - рачка додава 21" Во висина кога целосно продолжен.Мвр : 12"L x 11"W x 18"H - Тежина капацитет : домашни миленици до 10 кг (приближни).Ве молиме видете на производ слики за подетални Димензии. ✔️Одобрени од страна на повеќето авиокомпании - тоа е одобрен од страна на повеќето авиокомпании, но ве молам двојно проверете со вашите летови. ✔️3 различни начини да се носат - telescoping рачка, отвор за рачка и Ранец ремени обезбеди 3 Лесен и удобен носење на решенија за различни секојдневни потреби.Многу меморија - 2 големи џебови се совршени за безбедно складирање на работи на вашето домашно милениче не може да биде без. ✔️Издржливи, тешки-должност материјали - Ранец : 600 D Оксфорд ткаенина со 3 вентилација мрежа панели кои обезбедуваат кул средина и лесно видливост.Telescoping рачка : - индустриски одделение алуминиум алуминиумски Прачки.Тркала : висок квалитет на полиуретан двојно тркалата обезбедуваат дополнителна стабилност и издржливост.Возраст Спектар Опис : Сите Фази.Материјал Тип : Оксфорд Ткаенина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Издржлив дизајн : Лаптоп ранец има трајни, водаотвратителен снег предиво полиестер ткаенини и рационал

Големина : 10.2 x 5.9 x 12.9 инч.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : двоен патентите огроме

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

100% Полиестер.Увезени.Извезена МАК тим логото на врвот; екран печати тим име заедно страна; ватенка бод п

Големина : 22 * 39 * 33cm, лесно да се носат.Максимално оптоварување : помалку од 7.5 kg за мачки и помалку од 6 кг з

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто

Најлон обвивка.Патент затворање.Материјал : Водоотпорен Најлон, лесни, Големина на : 12.6" * 4" * 17" = 32.0 cm * 10.0 cm

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Пакет Содржина : 1 x Милениче Превозникот Ранец.Изработени од еколошки материјали полиестер материјал к

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Куче Патна Торба и Куче Ранец во Едно : Оваа новина куче патна торба вклучува монтажни перниче во предни

ОРГАНИЗАЦИЈА ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ранец е место за сè.тоа е повеќе прецизен и чисти .Таа ја задржува својат

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто

Најлон обвивка.Патент затворање.Материјал : Водоотпорен Најлон, лесни, Големина на : 12.6" * 4" * 17" = 32.0 cm * 10.0 cm

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Материјал и димензии : ранец, направени од водоотпорен материјал, е совршен за на училиште, колеџ, патува

Материјал; Оксфорд;.големина; 41*37*11cm.Нерѓосувачки челик патент, мазна и dustproof, ви овозможува да го отворит

Прилагодено : Печати вашето име или текст на Пелена Торба Ранец, го прави голем Персоналните Мама Торба

【Околу Димензии】10.6x7.8x14 инчен(27x19.8x36.5 cm).Погодна за луѓе на сите возрасти, особено мајките со бебињата 【

Излегувам Е CINCH – Petunia Pickle Дното Cinch Конвертибилна Ранец беше создадена за onthego родители.Нашите повеќена

100% ПВЦ.Увезени.Карактеристики екран печатени МАК тим логото на предната џеб.Стадион пријателски*; zippered

[ НЕВИДЛИВИ ПРОШИРИ ] : Димензии : 17.7 x 12.6 x 4.7 ~ 8.7 инчи, капацитет : 18 L ~ 32 L.Проширување со ранец има мазна пат

☆Лесно Светлина и Компактен ранец.Совршена големина, се вклопува 15.6 инчен лаптоп.Многу мек материјал в

Ова Уникатно Дизајниран Auburn University Ранец Карактеристики на Поместена, Надворешност, Лесен Пристап Лапто

Scroll