Ново
Хари Потер Slytherin Ранец Училиште Книга Торба Со Лаптоп Ракав

Хари Потер Slytherin Ранец Училиште Книга Торба Со Лаптоп Ракав

Достапност: Залиха
DEN 982.80

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ХАРИ ПОТЕР СТОКА - Овие Хари Потер ранци се официјално лиценцирани производ кој е произведен од страна на една од водечките ресурси во додатоци за целото семејство, Bioworld.Bioworld категории на производи се простираат од Мода торби, ранци, ручек totes, и мали кожни производи, да целосен опсег на ладно време headwear, чадори, чорапи, кошули, pajama панталони многу повеќе!.СИТЕ 4 РАЗЛИЧНИ КУЌА ДИЗАЈН СЕ ДОСТАПНИ за Сите 4 Хогвортс за Магии и Волшебништво куќи Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, и Hufflepuff се достапни.Значи, на кој куќа не на сортирање шапка се стави во?Ова има зелени Slytherin штит со змија Маскота.УНИКАТЕН ИЗГЛЕД на НАДВОРЕШНИОТ КАРАКТЕРИСТИКИ - Секој ранец карактеристики голем пред далноводи на на соодветните куќа боја со везени ивица печатење дизајн на предната хедер сива џеб од куќата на животните маскота.Ранец има некои големи надворешниот дизајн, како лепенка што е споменато, куќа боја на наушник на предниот џеб со скрипта име, мрежа шише за вода џеб, друг копче затворање страна џеб, а воскресна Хогвортс сртот на логото печатени на насловната, и двојна патент-се повлече затворање со уникатна куќа.ГОЛЕМА ФУНКЦИЈА ВНАТРЕ - Во внатрешноста на главниот патент на преградата има поместена техника-лаптоп џеб со поместена назад.На прилагодливи рамо ремени се поместена како и таму се рефлексивни ленти на нив како и на предниот џеб.Ранци мерка години : 18" H x 14" W x 4.75" D. СОВРШЕН ЗА СИТЕ ЉУБИТЕЛИ - без разлика Дали се или Хари Потер фан знаеш треба ранец конвенции, кои патуваат во Хари Потер тематски паркови, на работа, или само за забава, ова е најновиот Хари Потер ранец за вас!.Овие се официјално лиценцирани Хари Потер ранци, гарантирано!Хари Потер е омилениот франшиза на филмови и филмови што стана светски феномен, па дури и има своја тема парк!Секој фан не знае дека кога ќе прво внесете Замокот Хогвортс на Сортирање Шапка места во еден од 4 куќи, Gryffindor, Ravenclaw, Slytherin, и Hufflepuff.Кој куќа треба да припаѓаат?Сега може да се покаже вашата куќа дух со овие супер висока-квалитет ранци.Секој ранец карактеристики голем пред далноводи на на соодветните куќа боја со везени ивица печатење дизајн на предната хедер сива џеб од куќата на животните маскота.Ранец има некои големи надворешниот дизајн, како лепенка што е споменато, куќа боја на наушник на предниот џеб со скрипта име, мрежа шише за вода џеб, друг копче затворање страна џеб, а воскресна Хогвортс сртот на логото печатени на насловната, и двојна патент-се повлече затворање со уникатна куќа име скрипта за патент песна!Внатрешноста на главниот патент на преградата има поместена техника-лаптоп џеб со поместена назад.На прилагодливи рамо ремени се поместена како и таму се рефлексивни ленти на нив како и на предниот џеб.Ова се некои големи, со врвен квалитет дизајн Хари Потер ранци дека секој љубител е сигурно да се љубов!.Лаптоп Ракав Можат да се Сместат Лаптопи до 15.6 Инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Квалитет : Мажите ретро ранци се направени на лудиот коњ кожа, која е силен во цврстина, висока издржливо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Погоден за ipad големина : 9.Мал zip џеб на врвот за чување на други мали предмети.Структура : .Спецификација :

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Материјал и димензии : ранец, направени од водоотпорен материјал, е совршен за на училиште, колеџ, патува

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Платно rucksack големина е за 18.1* 12.6*7.8 инчи, доволно Голем за да ги собере во секојдневниот

Може да биде рачен, едно рамо може да се чудни, повеќе методи за да се земе, за полесно да одат надвор.Един

ОРГАНИЗАЦИЈА ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ранец е место за сè.тоа е повеќе прецизен и чисти .Таа ја задржува својат

Произведени во земјата на Кина.Предмети Боја : Црна.Декорација : digital print.Пикник Време Ventura преносни регул

Материјали и Надворешни Димензии : Водоотпорен најлон.11.81 x 5.51 x 17.72 Инч.Прилагодливи прстен тип прилагод

[ НЕВИДЛИВИ ПРОШИРИ ] : Димензии : 17.7 x 12.6 x 4.7 ~ 8.7 инчи, капацитет : 18 L ~ 32 L.Проширување со ранец има мазна пат

✔️Димензии Екстериер : 13"L x 12"W x 20"H рачка додава 21" Во висина кога целосно продолжен.Мвр : 12"L x 11"W x 18"H Теж

Пакет Содржина : 1 x Милениче Превозникот Ранец.Изработени од еколошки материјали полиестер материјал к

Scroll