Ново
Modoker Куче Патна Торба со Куче Ранец, Авиокомпанија, Одобрени се Пет Патна Торба со Рамо, Рака, 2 Расклопна Куче Чаши, 2 Патување Куче Храна Контејнер

Modoker Куче Патна Торба со Куче Ранец, Авиокомпанија, Одобрени се Пет Патна Торба со Рамо, Рака, 2 Расклопна

Достапност: Залиха
DEN 959.76

Куче Патна Торба и Куче Ранец во Едно : Оваа новина куче патна торба вклучува монтажни перниче во предниот дел.Можете да ја задржи таа додаден како Организатор Торба што ги зголемува капацитет за складирање, Или да ја користите како куче ранец го прави вашето куче изгледа екстра кул вршење на неговите работи.Тоа е одличен избор за сите куче сопствениците да се куче специфични патна торба да се организира сите на вашето куче додатоци и имате нив да се подготвени да си одат за секое патување.Сите-во-Едно Торба со Додатоци : Дојде со 1 Куче Организатор торба,1 Куче ранец, 1 Поместена рамо, рака, 1 водоотпорен Placemat, 2 се Целосно изолирани храна контејнери, 2 Расклопна куче чаши( СЛУЧАЕН БОЈА ).Сите-во-едно опција за чување, организирање и хранење.Патување со оваа торба ќе се обезбеди вашето домашно милениче се чувствува удобно, без разлика каде сте на чело.Авиокомпанијата Одобрени Торба : Кутре ранец Димензија : 10.5"L x 9"W x 2"H. домашни Миленичиња tote кеса Димензии : 15"L x 14.2"W x 8.3" ж. го носат на големината торба вклопува под стандард авиокомпанија места.Оваа авиокомпанија во согласност куче патна торба, исто така, има багаж ракав, па можете да stow на врвот на вашиот куфер. 30 L Куче Торба со многу Џебови за Куче Материјали : има главната преграда со внатрешните divider дека може да се додаде или отстрани врз основа на вашите потреби, Плус 8 дополнителни џебови ќе ги задржи сите куче essentials добро организирани и во достигне, како што се третира, храна, играчки, ќебе, куче шише за вода, поводник/темперамент, храна и вода куче чинии, кеси за отпадоци,итн.Три Удобен Начин Да се Носат Миленичиња Патување Работи Торба : изработени од високо-квалитет водоотпорен оксфорд ткаенина и полиестер обвивка.Вклучена е монтажни рамо, рака, па тоа може да биде торба ако е потребно; Носат со рака со врвот рачка или ставете ја на врвот на куфер.Мулти-функција куфер Pefect за куче мама или тато патуваат со крзно бебе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Лаптоп ранец дизајниран со посебна преграда се вклопува до 15.6" лаптоп.Голем главната п

【Околу Димензии】10.6x7.8x14 инчен(27x19.8x36.5 cm).Погодна за луѓе на сите возрасти, особено мајките со бебињата...

Италијански Дизајниран да ти Донесе од страна на меѓународно реномирани дизајнер NAVA, оваа торба е совр

Ова Уникатно Дизајниран Auburn University Ранец Карактеристики на Поместена, Надворешност, Лесен Пристап Лапто

Може да биде рачен, едно рамо може да се чудни, повеќе методи за да се земе, за полесно да одат надвор.Един

Материјал : водоотпорен најлон ткаенина, трајни полиестер обвивка.Здрав и мазна патентите.Мини симпати

Материјали и Надворешни Димензии : Водоотпорен најлон.11.81 x 5.51 x 17.72 Инч.Прилагодливи прстен тип прилагод

Големина : 10.2 x 5.9 x 12.9 инч.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : двоен патентите огроме

Издржлив дизајн : Лаптоп ранец има трајни, водаотвратителен снег предиво полиестер ткаенини и рационал

Материјал : Надворешното : Трајни отпорен на вода екопријателски полиестер ткаенини (но не и целосно вод

1.Најдобар Подарок за кошаркар Ѕвезда Фанови 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со

【Околу Димензии】10.6x7.8x14 инчен(27x19.8x36.5 cm).Погодна за луѓе на сите возрасти, особено мајките со бебињата 【

Квалитет : Мажите ретро ранци се направени на лудиот коњ кожа, која е силен во цврстина, висока издржливо

Материјал и димензии : ранец, направени од водоотпорен материјал, е совршен за на училиште, колеџ, патува

Пакет Содржина : 1 x Милениче Превозникот Ранец.Изработени од еколошки материјали полиестер материјал к

【ВисокоКвалитетни Материјали】Оваа UBANT туристички ранец е направен од 100% Вистински Кожа (Горниот Слој

Материјал; Оксфорд;.големина; 41*37*11cm.Нерѓосувачки челик патент, мазна и dustproof, ви овозможува да го отворит

Scroll