Ново
Кошаркар Ѕвезда Watanabe Лаптоп Мултифункционален Ранец Патување Студент Ранец Фанови Bookbag За Мажи Жени (Сива Шема 2)

Кошаркар Ѕвезда Watanabe Лаптоп Мултифункционален Ранец Патување Студент Ранец Фанови Bookbag За Мажи Жени

Достапност: Залиха
DEN 1103.76

1.Најдобар Подарок за кошаркар Ѕвезда Фанови. 2.Ранец МАТЕРИЈАЛ : водоотпорен Висок квалитет на платно со целосна обвивка, товарот но лесен.Поместена рамо ремени се широк со висока пропустливост материјал, намалување на притисок на рамото и вратот, а имајќи кул кога ќе го носат тоа за долго време. 3.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ОДДЕЛ : Ранец карактеристики повеќе прегради за складирање и можности за дополнителни материјали и опрема како вашиот лаптоп, i Phone, i Pad, пенкало, копчиња, паричник, книги, облека, шише, пасош и повеќе, надворешен USB со вграден-на полнење кабел. 4.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 18×6×11.8 инч. 5.Тоа е голем ранец за секојдневен живот.Можете да ја однесе на училиште, колеџ, шопинг, велосипедизам, патување и сл.Никогаш не се борат со која торба да се донесе повторно со оваа одлична rucksack лесно да се оди со сè, за секојдневна употреба, училиште, се менуваат, викенд оклопни, краток скокање, кампување и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Најлон обвивка.Патент затворање.Материјал : Водоотпорен Најлон, лесни, Големина на : 12.6" * 4" * 17" = 32.0 cm * 10.0 cm

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Бебе пелена торба (17.3*15.7*6.1 инчи) има доволно простор за повеќето од бебе е најважен, и п�

Материјали и Надворешни Димензии : Водоотпорен најлон.11.81 x 5.51 x 17.72 Инч.Прилагодливи прстен тип прилагод�

Сите џебови се дизајнирани во автоpriming тока пеперутка размавта, кој е модерен и убави.Дами секојдневен п

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Средниот дел zips да се открие лажна оддел.Кожа се подобрува со возраста како што ја апсорбира масла од ва�

Лесни Ранец : Се Направени Од Издржлив Висок Квалитет Полиестер Платно,Лесен,Удобен,Мека,Дише Со Делика�

Италијански Дизајниран да ти Донесе од страна на меѓународно реномирани дизајнер NAVA, оваа торба е совр�

100% ПВЦ.Увезени.Карактеристики екран печатени МАК тим логото на предната џеб.Стадион пријателски*; zippered �

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Може да биде рачен, едно рамо може да се чудни, повеќе методи за да се земе, за полесно да одат надвор.Един

Големина : 10.2 x 5.9 x 12.9 инч.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : двоен патентите огроме�

☆Лесно Светлина и Компактен ранец.Совршена големина, се вклопува 15.6 инчен лаптоп.Многу мек материјал в�

Материјали и Надворешни Димензии : Водоотпорен најлон.11.81 x 5.51 x 17.72 Инч.Прилагодливи прстен тип прилагод�

Пакет должина : 12.953 cm.Пакет ширина : 7.62 cm.Пакет висина : 4.318 cm.Тип на производ : СПОРТИНГ СТОКИ.За употреба н

Scroll