Ново
ANKUER Лаптоп Ранец, Туристички Ранец Мажи,Bookbag,Трајни Отпорен на Вода Торба, Колеџ Училиште Компјутер Ранец за 15.6 Инчен (Сив)

ANKUER Лаптоп Ранец, Туристички Ранец Мажи,Bookbag,Трајни Отпорен на Вода Торба, Колеџ Училиште Компјутер Ранец

Достапност: Залиха
DEN 808.56

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【МНОГУ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ можете да се поврзете со вашата сопствена моќ банка во внатрешноста и да се поврзете со вашите сопствени кабел надвор.На ранец не е вклучувајќи моќ банка.USB ранец ви нуди лесен начин да го користите вашиот телефон додека пешачите.Имајте да имаат доволно моќ во вашиот телефон, за секојдневна, туристички и бизнис. 【ФУНКЦИОНАЛНА & SAFE】 НА багажот за на рака им овозможува на бизнис ранец одговара на багаж/куфер, слајд во текот на багаж исправени се справи со цевка за полесно носење.Со скриени анти кражба патент џеб на задната страна да ги заштити вашите вредни предмети.Внатре поместена за замрзнување може да и се зачува вашиот лаптоп и Ipad.Направи го вашето патување порелаксирано и пријатно. 【ДИШЕ & УДОБНО】 Прилагодливи рамо ремени и струење назад направи со удобно и дише сунѓерот мрежа дизајн, ублажување на стрес на вашето рамо и назад.Мека мулти-panel вентилирани баласт, ви дава максимум назад поддршка и дише.Удобно здрав пена-поместена врвот се справи со е долго време се носат на. 【Совршен Подароци】ANKUER ранец за жените или на мажите е идеален Подарок како ранец за лаптоп, компјутер ранец, преносни ранец, колеџ ранец, средношколка ранец, туристички ранец, викенд торба, преку ноќ патување ранец, бизнис лаптоп, ранец за мажите и жените.Овој практичен крупните лаптоп ранец е подготвен за било каде.ANKUER е кориснички-ориентирана компанија .Ако имате било каков проблем со нашите торби, plz НАС КОНТАКТ и ние ќе направиме се да се направи тоа право.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погоден за ipad големина : 9.Мал zip џеб на врвот за чување на други мали предмети.Структура : .Спецификација :

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Може да биде рачен, едно рамо може да се чудни, повеќе методи за да се земе, за полесно да одат надвор.Един

[ НЕВИДЛИВИ ПРОШИРИ ] : Димензии : 17.7 x 12.6 x 4.7 ~ 8.7 инчи, капацитет : 18 L ~ 32 L.Проширување со ранец има мазна пат�

Квалитет : Мажите ретро ранци се направени на лудиот коњ кожа, која е силен во цврстина, висока издржливо

Квалитет : Мажите ретро ранци се направени на лудиот коњ кожа, која е силен во цврстина, висока издржливо

Материјали и Надворешни Димензии : Водоотпорен најлон.11.81 x 5.51 x 17.72 Инч.Прилагодливи прстен тип прилагод�

✔️Димензии Екстериер : 13"L x 12"W x 20"H рачка додава 21" Во висина кога целосно продолжен.Мвр : 12"L x 11"W x 18"H Теж�

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто�

Големина : 22 * 39 * 33cm, лесно да се носат.Максимално оптоварување : помалку од 7.5 kg за мачки и помалку од 6 кг з

100% Полиестер.Увезени.Извезена МАК тим логото на врвот; екран печати тим име заедно страна; ватенка бод п�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Бебе пелена торба (17.3*15.7*6.1 инчи) има доволно простор за повеќето од бебе е најважен, и п�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% ПВЦ.Увезени.Карактеристики екран печатени МАК тим логото на предната џеб.Стадион пријателски*; zippered �

Пакет Содржина : 1 x Милениче Превозникот Ранец.Изработени од еколошки материјали полиестер материјал к�

☆Лесно Светлина и Компактен ранец.Совршена големина, се вклопува 15.6 инчен лаптоп.Многу мек материјал в�

Големина : 10.2 x 5.9 x 12.9 инч.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : двоен патентите огроме�

Материјал; Оксфорд;.големина; 41*37*11cm.Нерѓосувачки челик патент, мазна и dustproof, ви овозможува да го отворит

Издржлив дизајн : Лаптоп ранец има трајни, водаотвратителен снег предиво полиестер ткаенини и рационал�

Најлон обвивка.Патент затворање.Материјал : Водоотпорен Најлон, лесни, Големина на : 12.6" * 4" * 17" = 32.0 cm * 10.0 cm

【ВисокоКвалитетни Материјали】Оваа UBANT туристички ранец е направен од 100% Вистински Кожа (Горниот Слој �

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Пространа главната преграда.Повеќе zippered џебови.Таблета за замрзнување.Се вклопува до најмногу 15" лапто�

Материјал : Ранец направен од висок квалитет на мека синтетички кожа и полиестер обвивка, не е лесно да с

Scroll