Ново
Партнери Бренд PSF307 Продолжен Core Фрлија Рашири Филм, 70 Колосек, 30 x 1,000', Јасна (Пакување од 4)

Партнери Бренд PSF307 Продолжен Core Фрлија Рашири Филм, 70 Колосек, 30 x 1,000', Јасна (Пакување од 4)

Достапност: Залиха
DEN 2270.40

Лесно да се одржи 1 1/2" со дијаметар од 4 1/2" должина на продолжена јадро.Повеќе економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Лесно се отвори кеси се намали на ниска температура.Достапни во случај количини. 30 инчен x 70 мерач x 1000' продолжен core екипа се водат филм.Продолжен основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право надвор од кутијата.Лесно да се одржи 1 1/2 инчен дијаметар од 4 1/2 инчи должина на продолжена јадро.Повеќе економски и побрзо да се користи од здрав или лента.Филмот ќе не остават остатоци на производи.Достапни во случај количини.Пакет кутии заедно, заврши прибор, заштита на текстил, мебел, душеци и многу повеќе!.Заврши скапоцености и делови заедно.Заштита на објекти од гребнатини, scuffs, прашина, дамките и оштетување за време на потег или складирање.Филмот се држи до себе, едноставно се водат и се заврши така предмети остане безбедно и стабилизира.Не леплива остатоци остави зад себе еднаш на филмот е отстранета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Се уште се во потрага по квалитет се водат wrap film?Нашите рашири филм е направен од висо

Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Филмот се пр

✮Корисен Модел и ЦенаЕфикасен : Овој производ користи нови еколошкипријателски LLDPE како суровина и е на

Разнесени Рашири Филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично

Јасно рашири филм наменета за занимаваат и завиткување на предмети заедно.Одлично решение за складирањ

Продолжен Основни дела како вграден се справи со толку секоја тек е подготвен да се користи право надво

Филм обезбедува одлични држат до себе, да НЕ производи.Супериорен стабилизација на носивост.Долг работ

Продолжен основни дела како што е вграден во справи па секој се тркалаат е подготвен да се користи право

Разнесени рашири филм е одличен за завиткување нерегуларни товари.Пункција и отпорни на абење.Одлично

Мерач Дебелина : 80 Колосек.Предприлог 5" Продолжен core рачка на секоја страна на ролна.Боја : Црвена.Фрлија

Ова резиме е лесен и себепочитување што го прави многу лесен и удобен за користење.Екипа рака заврши е о

Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат Заврши за Палета Пакув

Се водат заврши е идеален производ за да користите кога се занимаваат и се движат.Не само што може да се

Екипа се водат филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75 проценти.Одл

Екипа се Водат Филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Филмот се пр

Ние само го користите врвен квалитет првата стапка на материјали.Нашиот филм е јасно, никогаш не облачн

Екипа се водат филмски изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75 проценти.Одл

СИЛНА & ТРАЈНИ : Ние нудиме 1000 метри од издржлив, еластични тешки 80 мерач (20 Micron) рашири филм за сите ваши п

Екипа Машина Рашири Филм изданија од тркалаат непречено намалување складиште на бучава до 75%.Филмот се

Тоа им помага со подолг рок на траење.Тоа ја подобрува стабилноста на производи или пакети.Тоа е поефика

Направен во сад.Забранета во CA.Се водат Заврши Категорија Општа Намена Рака Одделение Водат Заврши, се В

Scroll