Ново
EcoKind Смирувачки Коноп Третирани Yak Сирење Куче Chews | Поддржува Вознемиреност, Стрес, Издвојување, Лае и Агресија, Богат со Белковини, на Глутен-Free, без Мирис Долготрај

EcoKind Смирувачки Коноп Третирани Yak Сирење Куче Chews | Поддржува Вознемиреност, Стрес, Издвојување, Лае

Достапност: Залиха
DEN 1574.40

ВО ПОТРАГА ЗА СМИРУВАЊЕ КУЧЕ СЕ ТРЕТИРААТ?Се користи вашиот правиме со нашите вкусни Yak сирење Eco Kind куче chews направени во Хималаите!Помага природно да ги смири вашето куче надолу и ги стави на леснотија.Конечно, можете да ги расипат вашето куче со вкусен природен вкус куче се џвака, а може да бидат сигурни дека вашиот pup е уживајќи во здрава ужинка!.ПОМАГА во ОЛЕСНУВАЊЕ на КУЧЕ АНКСИОЗНОСТ : Eco Kind смирувачки куче chews се направена за да им помогне на природно смири вашето куче кога тие се занимаваат со стрес, издвојување анксиозност, вознемиреност поради временските услови, гром, или огномет.Поддржува една здрава диета и начин на живот!.ДОЛГОТРАЈНИ ТРЕТИРА ЗА БЕСКРАЈНИ ЧАСОВИ НА ЏВАКАЊЕ ЗАБАВА : за Разлика од другите куче chews, нашите Eco Kind yak chews направени во Хималаите ќе трае подолго и да ја задржите вашиот кученце окупирана.Поддржува една здрава диета и начин на живот!.MAX PROTEIN s Yak Puffs се одлична опција за да се намали вашите кучиња, вознемиреност, стрес, и олеснување на болки во зглобовите.Yak Chews природно ги држи забите се чисти, и нивниот апетит задоволни.Овие Yak Puffs се полни со витамини, минерали, и да се третираат со 30mg на Сите природни Коноп.Направена и извори од 100% трева-фед добиток.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Смирувачки Pheromone Јака за Кучиња】: : CPFK смирувачки јака им Помогне на кучето да се прилагодат предизви�

КУЧЕ РЕЛАКСАТОР : Ова куче опуштање е тука за спасување.Ако кучето е истакна, има анксиозност, исто така �

КУЧЕ РЕЛАКСАТОР : Ова куче опуштање е тука за спасување.Ако кучето е истакна, има анксиозност, исто така �

【Растенијата Етерично масло】Безбедност Ефект : Природни лаванда и камилица етерични масла, исто така,

КУЧЕ РЕЛАКСАТОР : Ова куче опуштање е тука за спасување.Ако кучето е истакна, има анксиозност, исто така �

КУЧЕ РЕЛАКСАТОР : Ова куче опуштање е тука за спасување.Ако кучето е истакна, има анксиозност, исто така �

Пакет содржина : ќе добиете 4 пурпурна смирувачки мачка јаки за ублажување на вашата мачка вознемиренос�

ДАЈТЕ му на ВАШИОТ КОЖЕН ПРИЈАТЕЛИ НА ОЛЕСНУВАЊЕ ТИЕ ЗАСЛУЖУВААТ Кога нашите миленици се во болка, ние �

Природни и Ефективна Смирувачки Поддршка Нашите chews мека и се формулирани со ефективни состојки како в�

Scroll