Ново
220VAC 50 / 60HZ временско Реле, Тајмер Реле, Време на чекање Модул, Ниска Потрошувачка на Енергија, Долг животен Век, Одложување Спектар 6/10/30/60 Минути(6M)

220VAC 50 / 60HZ временско Реле, Тајмер Реле, Време на чекање Модул, Ниска Потрошувачка на Енергија, Долг животен

Достапност: Залиха
DEN 328.56

100% сосема нов и висок квалитет.Одложувањето време на овој период реле е 6 M/10 M/30 M/60 M по желба.Овој тајмер реле карактеристики ниска потрошувачка на енергија.Доцнењето реле е направен од високо квалитетен материјал,и има одлични работни перформанси.Pin има добар контакт перформанси, обезбедувајќи стабилна работа.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет На доцнењето на овој пат реле е 6 M/10 M/30 M/60 M optional This тајмер реле карактеристики ниска потрошувачка на Доцнењето реле е направен од високо квалитетен материјал,и има одлични работни перформанси pin има добар контакт перформанси, обезбедувајќи стабилна работа.Спецификација : име на Производ : временско реле Модел : AH3-3 Одложување време : 6 M/10 M/30 M/60 M (изборен) Напон : 220 VAC Фрекфенција : 50/60 HZ Тежина : Околу.154g/5.4 оз Пакет листа : 1 x AH3-3 временско Реле.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Апликацијата место : автоматска контрола на вода за пиење и дренажа за индустриското и земјоделското пр

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен материјал, долг животен век.НИСКО ниво на БУЧАВА : на контак

Име на производ : Алуминиум ПХБ Коло;Одговара за : 1 x 1 W / 3 W RGB LED во Серија.Дијаметар : 20mm / 0.8";Дебелина : 1.4 mm /

Име На Производ : Хексагонални ЌорСокак Spacer;Конец Големина : M3 Машки Конец Должина : 6mm / 0.24";Хексадецимале

Антимешање : DPA51 CM44 3Фаза за следење реле се карактеризира со силен антимешање перформанси.Добри перформ

На интерфејс дизајнот е хуманизирано.Сите интерфејси може да биде директно поврзан преку терминал, кој

BISTABLE КОЛО : Ова е типичен bistable коло, притиснете активирањето се префрлат на стимулирам реле и притиснете

Име На Производ : Хексадецимален ЌорСокак Spacer; Машки Конец Големина : M3 Хексадецимален Spacer Ширина : 4mm / 0.16

Име на производ : PCB Поддршка Spacer.Материјали : Најлон.Боја : Беж.Тежина : 15g.Пакет Содржина : 50(+ / 2%) x PCB Поддр

Име на производ : PCB Картичка Водич;Модел : CG250;Огноотпорни Ниво : 94V2 Монтажа Дупка Проред : 52mm / 2.1";Слот Шир

Име На Производ : Електромагнетни Штафета;Модел Бр : HH52 P;Серпентина Напон : DC24 V.Контакт Капацитет : 5 A 250 VAC

Име На Производ : ЌорСокак Spacer;Конец Големина : М2 Женски Навој Должина : 8mm / 0.3";Машки Конец Должина : 3мм / 0.

Име на производ : Алуминиум ПХБ Коло;Одговара за : 12 x 1 W 3 W LED.Вкупна Големина : 64mm x 64mm / 2.5" x 2.5";Дебелина : 1.4 mm

Име на производ : LED Топлина Мијалник База;Моќност : 7 x 1 W LED Во Серија.Вкупна Големина : 46x 1.3 mm / 1.8" x 0.051"(D*T);М

Име на производ : Алуминиум ПХБ Коло;Одговара за : 9pcs 1 W / 3 W LED.Тип на врска : 3 Тандем 3 Паралелно;Дијаметар :

Име на производ : Алуминиум ПХБ Коло;Одговара за : 6pcs 1 W / 3 W LED.Тип на врска : 2 Тандем 3 Паралелно;Дијаметар :

Име на производ : Реле со Приклучок;Реле Модел Бр : MY2 J.Серпентина Напон : 6 VDC;Контакт Капацитет : 5 A, 240 VAC / 28

Транспарентен бирање може да се ротира за да го прилагодите доцнењето опсег.Погоден за електрични,home ап

Име на производ : BGA Reballing Матрицата;Материјали : Челик.Погодни за : 82801 FBM;Големина : 90 x 90mm.Теренот : 0.6 mm;Поп

Scroll