Ново
2 Парчиња Wii Remote Controller, SUIPART Далечински Игра Контролори Компатибилен со Wii Remote Замена со Силикон и врвка за околу Рака (Сина)

2 Парчиња Wii Remote Controller, SUIPART Далечински Игра Контролори Компатибилен со Wii Remote Замена со Силикон

Достапност: Залиха
DEN 652.80

Нема Движење Плус : Tech Ken Wii remote controller работи без проблеми и sensitively само како оригинални не.Ве молиме имајте на ум тоа е третото лице на производот, не е оригинален производ.Здрава заштита: Материјали се еколошки за околината и здрав.На силиконски случај штити wii далечинскиот управувач од гребнатини и дневни прашина.Опремени со врвка за околу рака, која удобен за носење и употреба.Возраст неограничена : Апликација за луѓе од сите возрасти.Напојува од страна на 2 АА батерии(не се вклучени).Висок игри искуство и долго време на мирување.Лесно да се игра : далечински контролер комбинира функцијата на покажувачот, говорникот и шок вибрации заедно.За да се поврзете со конзола со едноставно притискање на SYNC копчето.Моќен звучник обезбедува инстант аудио повратни информации.Подобра услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Верувајќи дека ние ќе се одржи на клиентите искуство во првата позиција, и ќе ви овозможи со најдобра решение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Nintendo Wii Remote Одбор.Висок квалитет на материјалите и функција погодно за на рака tightener.Појавување На Врвка�

Жичен Xbox една Игра контролер спасува за батерии и полнење.Двојно Шок Контролер,да ви даде најдобрите иг�

Третото Лице контролор : Ова е трета страна замена не се официјални контролер,На P4 контролер е широко ко�

2 Пакет Motion Plадаптер за Nintendo Wii remote controller.Подобрување на индукција на сигналот на далечинскиот при играњ�

Игра Далечински Set + Nunchuck Контролер за Wii / Wii U : 2 во 1 Далечински Изграден во Движење Плус , плус Nunchuck, Комп�

Со користење на овие игра контролори може да се направи игра повеќе пријатно и повеќе реални.Компатибил

Пакет Содржи : 1x Wii Далечинскиот управувач со вградени во движење плус, 1x Nunchuck, 1x Силикони Случај, 1 x врвка

Погоден за PS5 Switch игра контролер и други додатоци.Количка за дизајн, едноставен и лесен за складирање и у

Мора да објект за Nintendo Wii корисници.Excellant дизајн за собирање на контролорот и движење плус заедно.Функци�

Одговара за Nintendo Wii remote controller со движење плус.Сосема нов и висок квалитет.Издржливи и флексибилни меки с�

Користи комуникација функција на Wii Далечинскиот Управувач.Компатибилен со сите Nintendo Wii модел.Достапен

Карактеристики на производот 100% Сосема нов и висок квалитет.На Nunchuck контролер се гради врз едноставнос�

БРЗА ПОЖАРИ (RT) 1 Уредување Во Автоматско 2 Уредување во автоматско GOW 3 Уредување во автоматско GTA 4 Ултра �

ДИЗАЈНИРАН ЗА Play Station3 Високи Перформанси на Bluetooth PS3, PS2 Безжичен контролер.Кавгабесплатно безжично пов�

ТРЕСКА БЕЛА ДУХ КОНТРОЛЕР 18 mods БРЗА ПОЖАРИ,СКОК СНИМКИ + ЦЕЛ ,АВТО има за ЦЕЛ, КАПКА СНИМКИ, АВТО има за ЦЕ�

Пакетот вклучува далечински управувач и контролор nunchucks за nintendo wii.Можно е да се игра во мултиплеер со ек

Мешавини елементи од контролори за Нинтендо Забава Систем, Супер Нинтендо Забава Систем и Нинтендо 64...

СИНА ДАЛЕЧИНСКИ И NUNCHUCK КОНТРОЛЕР ЗА NINTENDO WII.На Nunchuk се гради врз едноставноста на Wii Далечинскиот управув

Scroll