Ново
2Pack 12 Инчен Multi-Цел Силикони Оригинални Микробранова Мат+2 Пакет Мини Рерната Mitts Ракавици

2Pack 12 Инчен Multi-Цел Силикони Оригинални Микробранова Мат+2 Пакет Мини Рерната Mitts Ракавици

Достапност: Залиха
DEN 1404.00

Отпорни на топлина : микробранова мат отпорни на Топлина 475°F, Лесно грабање, па дури и на топлината,не се лизга и природно не-стап, не-директен контакт со пламенот готвење, ладно чување и замрзнување.Повеќенаменски : круг печење мат е погодна за кујна, дома и секојдневна употреба,се користи како микробранова мат, сместување, trivet, тенџере носителот, ломотене guard храна маска, utensil одмор, тегла настроената, итн.BPA free & машина за миење Садови Достапни : Направен од високо-квалитет со силиконска, Мека, свитливи и BPA free, Тоа може да биде чиста во машина за миење на садови и сува брзо,соодветна големина може да се смести во повеќето микробранова плочата.Функција : круг микробранова мат може да се примени за да се микробраново загревање, фурна печени,тие се дизајнирани за да содржи spills, drips и splatters, заштита на вашиот стакло микробранова плочата.Четири-пакет : не користете мини рерната ракавици на објекти на 220°F. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете порака или e-mail за да контактирате со нас, ние и ветуваме да го замени безусловно. 2 Pack 12 Инчен Multi-Цел Силикони Оригинални Микробранова Мат+2 Пакет Мини Рерната Mitts Ракавици.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Отпорни на топлина – Нудат Заштита и До 450°f, Нашата Фурна Ракавици Со Quilted Поставата Понуди Подобрена Уд

✌️【Материјал】Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини И ТоплинскоИзолациски Мате

Материјал Дизајн Опис Водоотпорен Полиестер Ткаенини,На Страна Виси Јаже Дизајн Е Погодно За Бесење И С

Материјал Опис : Водоотпорен Полиестер Ткаенини + Топлинска Изолација Ткаенина.Производ Перформанси : Т

Топлинска изолација и антипропадна поради специјални антипропадна силика гел.Производот е лесно да се

Топлина Отпорни и Екстра Должина : Овие две рерна mitts се полни со quilted ткаенина, кој е дебел доволно да ги

Пакување : 1 Рерна Мит +1 Тенџере Држачот.ЕкстраДолго Големина : 11" X 7.5"Инчен+Тенџере Носители Големина : 8" X

Безбедно да се користи : Нашата бразилецот ракавици се нетоксични и не доаѓаат со два екстрадолго надла

Lee Yean Рерна Рек Заштитник е мора да кујна gadget, голема кујна додатоци да ја заштитува вашата кожа од случа

Материјал Опис : Водоотпорен Полиестер Ткаенини + Топлинска Изолација Ткаенина.Производ Перформанси : Т

СЕТ Вклучуваат : Престилка, Изолација мат, Фурна Mitts.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од полиестер влакна, без штет

Оваа трајни рерна мит нуди одлична отпорност на топлина.Со стабилна контрола на притисокот дел од мит, т

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Топлина Отпорни : Рерна мит и тенџере носителот се отпорни на топлина за да се заштити вашите раце.Одлич

100% Полиестер.Сезона : Летни, Повод : Секојдневниот,Неврзан Материјал : Полиестер.Шаблон Тип : Цврсти.Стил

☆Материјал : Направен од висок квалитет на платно со антиscald; Носат жешки тави, плочи, топла прибор и dishwar

ТОПЛИНА ОТПОРНИ NEOPRENE РЕРНА MITTS : пар од рерна mitts се направени од издржлив neoprene и памук.Температури до 500℉

Издржливи, флексибилни високоодделение рерна mitts, trivets и мини малку mitts со саќе текстура површината за си

✿ Материјал : полиестер, Водоотпорен и термо изолација памук.Совршен дизајн со јамка, го прави лесно да

Исклучителен Дизајн : Ајфеловата Кула Печати Рерна Mitts И Тенџере Носители Сетови (2 ТоплинскоИзолациски

РЕРНАТА MITTS & POTHOLDERS SET Оваа кујна белезници собата е опремена со 2 силикони рерна mitts и 2 тенџере носители

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е За 10 До 15 Дена,Забрзан Логист

Кујна белезници Кујна белезници и тенџере носителот кујна essentials Скара mitts Ракавица лагер Potholders и рерна m

Исклучителен Дизајн : Сончогледово Dnvy Blue Print Рерна Mitts И Тенџере Носители Сетови (2 ТоплинскоИзолациски Р

Scroll