Ново
5pcs Лак Легура Циркон Помине Уметност Накит Пеперутка Кристали Бисер Помине Уметност Декорации на Ноктите Rhinestones Нокти Украси Шарм Резерви(злато)

5pcs Лак Легура Циркон Помине Уметност Накит Пеперутка Кристали Бисер Помине Уметност Декорации на Ноктите

Достапност: Залиха
DEN 174.96

Ноктите Почетник во Собата : Многу погодна за професионални помине експерти или ноктите ученици.Тоа го прави вашите нокти изгледа домот и посебни.Смола пеперутка материјал се повеќе издржливи.Лесен за користење : 100% сосема нов висок квалитет, компатибилен со природни и вештачки нокти, лесен за употреба, може да се користи со лак, УВ гел или акрил лак, итн.Исклучителен сјај во боја : преку посебен дизајн и прецизно сечење, може да одразуваат различни сјај под различни светлината и аголот, и да се направи вашите нокти сјајна.Широк спектар на употреба : погоден за помине уметност, телото уметност, облека, чевли, DIY занаети, накит одлуки, а исто така може да се користат за декорација куќи, мобилен телефон случаи.Употреба : Ноктите DIY декорација, чистење на површината на ноктите, четка и буквар, да го стави на нокти, за да ви овозможи со убави и пенливи декорација сакате.Предмет Тип : Кристал & Decoration Package се Вклучени : 5 Pcs/Многу Лак на Ноктите Jewelry Material : Легури,Pearl Quantity : 5 Pcs/Lot Color : Злато,Silver Size : 13*14mm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Листа на пакувани производи:(1 кутија на Микс боја на стакло, кристал)(1 кутија на бело стакло, криста

▲ Карактеристики : Towenm Flatback Кристали се направени од кристално стакло, прецизност намали мултифацетира

Висококвалитетни материјали : виножито бои, рефлексивни и блескави.Ноктите декорација : 3 D кристал поми

Автентични Preciosa SS12 Нема амбуланта корегирање Flatback Viva Rhinestones.Секој Камен е За (3мм).Flatbacks Го Прави Лесно Да

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Материјал : Алуминиумски,Бисер.Боја : Злато,Сребро.Големина : 13*14mm.Коли

❤Совршен ab rhinestones за занаети, ноктите уметност, облека, чевли, накит, телефон, картичка за изработката, DIY

100% сосема нов и висок квалитет.Прекрасен подарок , тоа е добро изненадување подарок за девојки и жени на

Висок Квалитет Помине Уметност Rhinestones : Ние снабдување со висок квалитет Rhinestones Кристал,Секој кристал е

Тип : Љубов Срцето Помине Rhinestones.Материјал : Циркони,Бисер.Боја : 7 боја за да изберете.Големина : 0.8*0.9 cm.Пак

Тип : Мешани Помине Кристал.Боја : Розова,црвена, бела,црна.Дизајн : Star Месечината Триаголник Цвет Овална

Постојат карактеристики на исклучителна форми и лесен за користење, толку ноктите украси се многу мода

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

Боја Жолта.Големина 30 сс / 6.4 милиметри.Тип Рамни Назад Амбуланта Корегирање.Количина 2.5 Бруто (360 Парч

Фаворизира стилови : ние сме избрани 12 стилови во различни форми, Тоа е шик и практични кристално стакло

Производ Пакет : 150 Компјутери kawaii помине шарм и 150 персонални компјутери смолист мечка помине шарм, разл

Листата на пакет:10box / set исклучителна црна база тегла,ги Задоволат вашите дневни нокти потреби.Мини Кр

Тип : Ноктите Rhinestones.Материјал : Стакло.Облик : Неправилни 3 D.Количина : како на сликата.Пакет се Вклучени :

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Материјал : Стакло,Бисери,Од Легиран.Големина На : Различни Како Слика

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

【Прекрасна Праска Срце Кристал】најновите криво праска дизајн во 2021 со polygonal намалување на површината,

Тип На Производ : Декорации На Ноктите.Материјал : Бисер Циркони.Боја : Сребро,злато.Големина На : 46.5*11.5 mm,

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Главната Боја : Како На Сликите.Големина : 11*8мм.Мечка форма, едноставна

Тип : Нова Година Помине Уметност.Боја : Сребрена / Злато.Функција : Помине Уметност Украси.Големина : Как

Точка Име : Рамен Грб НеHot Fix Помине Уметност Кристал Материјал : Акрилик Облик : Око Форма за Рамен Грб Те

Ноктите украси се блескав изглед и може да се користи со лак, ув гел или акрил нокти, итн., па тие се многу

Големи количини : дојде со 2000 парчиња rhinestones во секој пакет, 1500 парчиња е 3 x 6 mm, 500 парчиња е 4 x 8 mm, доволно к

♕[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] : Помине уметност rhinestones поставите вклучени 30pcs различни метал кристали помине каме

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Дојде со 1440 компјутери кристал rhinestones,1 buc ги собереш tweezer и 1 buc подигање на пен.Алатки

Висок квалитет на Кристал, сјајна транспарентен, десет години на индустријата искуство, секоја страна е

Scroll