Ново
1440 Пакет Кристал AB Flatback Rhinestones,DanziX Помине Уметност Круг Камења Стакло со Камења ги Собереш Tweezer и Rhinestones Подигање Пенкало за Нокти Декорација Занаети Око Шминка, Обл?

1440 Пакет Кристал AB Flatback Rhinestones,DanziX Помине Уметност Круг Камења Стакло со Камења ги Собереш Tweezer

Достапност: Залиха
DEN 167.76

ВРЕДНОСТА на ПАКЕТ : Дојде со 1440 компјутери кристал rhinestones,1 buc ги собереш tweezer и 1 buc подигање на пен.Алатките се дар да ви помогне да ги собереш и да го поставите rhinestones лесно во сите накит дизајн и scrapbooking проекти.МИНИ ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : Овие rhinestones за 4.8 мм во дијаметар,не се погодни за деца под 3 години.Направени на добар квалитет на стакло,се безбедни за употреба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : На rhinestones не амбуланта корегирање и треба лепак да се држиме нив (лепак не е вклучен).Така користите tweezer и подигање на пенкало,ќе се применуваат лепак да се држиме нив.ПОСТАВЕН И СЈАЈНА : Дизајниран со мулти-фацетирани се намали и рамен грб,многу светкавиот и атрактивни,се направи вашите нокти и животот повеќе сјајна и шармантна.ШИРОКА ПРИМЕНА : Сјајот кристал камења може да ги красат помине уметност,око шминка,purses,облека,чевли,hairpin, телефон,кеси,честитки,венчаница,книги,таблети.ПОСТАВЕН И СЈАЈНА : Дизајниран со мулти-фацетирани се намали и рамен грб,многу светкавиот и атрактивни,се направи вашите нокти и животот повеќе сјајна и шармантна.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : На rhinestones не амбуланта корегирање и треба лепак да се држиме нив (лепак не е вклучен).Така користите tweezer и подигање на пенкало,ќе се применуваат лепак да се држиме нив.МИНИ ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : Овие rhinestones за 4.8 мм во дијаметар,не се погодни за деца под 3 години.Направени на добар квалитет на стакло,се безбедни за употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Постојат карактеристики на исклучителна форми и лесен за користење, толку ноктите украси се многу мода�

Тип : Ноктите Rhinestones.Материјал : Стакло.Облик : Неправилни 3 D.Количина : како на сликата.Пакет се Вклучени :

Висок Квалитет Помине Уметност Rhinestones : Ние снабдување со висок квалитет Rhinestones Кристал,Секој кристал е �

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Материјал : Стакло,Алуминиум.Нова Година Помине Уметност : 2022 Хороскоп

Листа на пакувани производи:(1 кутија на Микс боја на стакло, кристал)(1 кутија на бело стакло, криста�

★Зелена Кристал Помине Rhinestones Сет : Нашите нокти rhinestones се направени од врвен квалитет на стаклото, кара�

Пенливи rhinestones,мултифацетирани и кристално јасно, навистина ви дава убавина и искра сакате да вашата де�

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Материјал : Алуминиумски,Бисер.Боја : Злато,Сребро.Големина : 13*14mm.Коли�

❤Совршен ab rhinestones за занаети, ноктите уметност, облека, чевли, накит, телефон, картичка за изработката, DIY

Количина : 2 Кутии / Set.Големина : Микс Димензии 2,5 mm / 4mm / 5mm / 6mm.Бои : Бела AB Искачување / Исклучување Бела AB �

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

Големи количини : дојде со 2000 парчиња rhinestones во секој пакет, 1500 парчиња е 3 x 6 mm, 500 парчиња е 4 x 8 mm, доволно к

Тип : Љубов Срцето Помине Rhinestones.Материјал : Циркони,Бисер.Боја : 7 боја за да изберете.Големина : 0.8*0.9 cm.Пак

Тип На Производ : Декорации На Ноктите.Материјал : Бисер Циркони.Боја : Сребро,злато.Големина На : 46.5*11.5 mm,�

100% нов бренд и висок квалитет.Материјал : Кристал Камен.Големина : Неправилни.Пакет Содржина : 12 парчиња /

Висококвалитетни материјали : виножито бои, рефлексивни и блескави.Ноктите декорација : 3 D кристал поми�

ПАКЕТ СОДРЖИНА:1 Pack Божиќ Помине Уметност и Декорација на 1 Pc Помине уметност крива пинцети сет,полн со �

Луѓето ќе се здроби на овој производ поради својата деликатна, мини, рамни дното rhinestones изглед карактери

Фаворизира стилови : ние сме избрани 12 стилови во различни форми, Тоа е шик и практични кристално стакло

Scroll