Ново
10pcs Работи Wire Кабел Fiberglass Месинг Стаклени Влакна 10.8 FT Електрични Влече Риба Лента се Повлече & Притисни за Полнење со Дијаметар од 4mm

10pcs Работи Wire Кабел Fiberglass Месинг Стаклени Влакна 10.8 FT Електрични Влече Риба Лента се Повлече &

Достапност: Залиха
DEN 434.16

ФЛЕКСИБИЛНИ ВРСКА : Флексибилно поврзување и спојување според потребната должина.ДИЈАМЕТАР : Ова fiberglass род дијаметар е 4.0 mm, одлични за инсталирање на кабел.ПРИМЕНА : За водење на жица преку ѕидови, тавани, индексирање простори, суб-подови и суспендирани тавани.МАТЕРИЈАЛ : Тоа е усвоен на висок квалитет на стаклени влакна, одлична изолација на имотот.ОБЈЕКТОТ ВКЛУЧУВА : Оваа ставка вклучува 10 прачки со навој месинг конектори, флексибилни акрилик врска, месинг помогнам и да се повлече прачки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Нашата 1 / 8Инчен широк калено пролет челик риба ленти обезбеди одлична риболов перформ�

Голема Функција : Со премиум материјали, овој производ може да се спречи обвивка носат и намалување на ж�

Мултимило fiberglass риба лента има силна core за подобро туркање моќ додека жлебови обезбеди помалку површин�

Работи одлично во или исполнет или празен канал.Најдобро за употреба во до 2 инчен канал.ДВЕ ЛИДЕР ОПЦИИ

Scroll