Ново
QWORK Црвено Жица Влечење Риба Лента Fastener за Електрични Риба Лента Кабел Puller Алатка, 10 Парчиња

QWORK Црвено Жица Влечење Риба Лента Fastener за Електрични Риба Лента Кабел Puller Алатка, 10 Парчиња

Достапност: Залиха
DEN 150.48

Голема Функција : Со премиум материјали, овој производ може да се спречи обвивка носат и намалување на жица носат.Прилагодлив : Можете да ја прилагодите тензии на кабли со голема леснотија.Да се избегне Лизгање : им Помогнам на пролет да се направи тоа, фирмата, Тоа не е лесно да слајд.Примена : Тоа се користи за да им помогне на риба лента повеќе лесен за употреба.Една страна е поврзано со жица, и црвена линија капа може да ја спречи жица од прекинување кога се повлече на неа.Уште една страна се поврзани со риба лента, што го прави жица и риба лента поврзете цврсто.Пакет Содржина : 10 парчиња.QWORK.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мултимило fiberglass риба лента има силна core за подобро туркање моќ додека жлебови обезбеди помалку површин

Работи одлично во или исполнет или празен канал.Најдобро за употреба во до 2 инчен канал.ДВЕ ЛИДЕР ОПЦИИ

ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Нашата 1 / 8Инчен широк калено пролет челик риба ленти обезбеди одлична риболов перформ

Scroll