Ново
ЕЛЕН-45 ELK Гласно Себе содржи Сирената

ЕЛЕН-45 ELK Гласно Себе содржи Сирената

Достапност: Залиха
DEN 383.76

Гласна Себе Содржи Сирената.Оперативен Напон : 6 до 14 Volts D. В. Тековни Цртање : 1.2 Засилувачи.Ниво на звук : 118 d B @ 1 метар, 14 Volts D. C. Големина : 4" x 4" x 3.5", Длабочина 4".На ЕЛЕН-45 е силен автономни електронски сирената во компактен и атрактивни домување.Оваа сирена привлекува помалку струја од многу конкурентни единици и карактеристики способност да произведува два различни звуци од еден текст предизвика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Далечински управувач】алармот е опремен со далечински управувач.По приклучок, можете да го ИСКЛУЧИТЕ

Alound Сирената Аларм и Strobe светлина се користи за Затворен, 12 V DC висока компатибилност,едноставни и брзи з

Име на производ : SMD Ѕвончето;Монтирани Тип : SMD.Номинална Напон : DC 5 V;погонски Напон : DC 120 V.Consumption Current (Мак�

14" широк x 13 1 / 2" висока.Сенка само што е 14" широк x 5" високо.Крошна е 5" широк.Зема пет максимум 60 вати candelabra �

БЕЗЖИЧНА : Контрола на рог со 4 копче на далечинскиот управувач од внатре или надвор од вашето возило...

Антиsatyr Безбедност Аларми.Со висока осветленост LED светло.Стилски надворешен дизајн, целосна на модерно

Име на производ : Piezo Buzzer Sounder;Moldel : SFM2312;Напон : 324 V.Тип : Континуиран Звук;Вкупната Големина(Pin Не се Вклуче�

Модел No : AD5622 SM.Монтажа Кол : 22mm.Имајќи Напон : AC DC напон 220 V 20m A.Боја : Жолта / Црна.Ниво на јачина : 80d B.Име на

YHAAVALE CJB200 P е мултифункција 200 W полициска сирена аларм систем интеграција.Сирената изграденаво 9 видови н

Во 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Оваа пирсинг, plugin сирената може да се вклучи во вашиот та

Овој будилник е лесен за употреба.Извлечете го приклучокот и тоа веднаш може да се огласи аларм.Може да �

Брод Outfitting Системи За Безбедност.ВОЗИЛА & ДЕЛОВИ > АВТОМОБИЛСКАТА СЛЕДЕЊЕ > ВОЗИЛО СИСТЕМИ ЗА СЛЕДЕЊЕ.Ба�

Рог Аларм е 110 d B алармантна рог, кој е со звук алармен систем за да се избегне кршење на провалници или кр

Рог аларм лесно да се инсталира со панел дупки и жица приклучокот.Само plug and play.Доволно гласно звук за да

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Континуиран Звук;Номинална Напон : DC 12 V.Големина�

【Ултрависока decibel】Safesound личен аларм keychain може да емитираат 130 ултраdecibel звук на алармот, кое може да тра�

Практична личен аларм со 130d B висока јачина на звук аларм(мерење на блиска далечина), има силно предупред

Кога некој паузи во нелегално, алармот рог ќе издаде три аларм за да знаете каде несреќа се случи.ABS пожа�

Име на производ : Ѕвончето, Звукправење на Тип : Континуиран Звук;Номинална Напон : DC 1 V12 V.Номинална Струј

Автономни / Внатрешна / Надворешна Сирена и Сирената / Strobe.Цврстата алуминиумска задната плоча.Силна по�

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Долго Континуирани Звук;Напон : DC 3 V.Operating Voltage : DC 2

8 Тонови : сирената На автомобилот нуди 8 голема звуци, тие ќе ги задоволи вашите потреби за да се справи с

Име На Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр : LZQ3022;Звукправење на Тип : DiscontinuoЗвук Бип;Номинална Напон

Најлесен дизајн ,Најлесен поставување!Најлесен контрола ,Со најмалку пари, да повеќето функционална, кв

★МАТЕРИЈАЛ : метал дел од рог се бранеа со црвена боја за да се спречи рѓа и да се подобри општата атмосф�

USB Полнење на Батеријата : Личен аларм сирената е направен од литиум батерија, не копчето батеријата.Не т

Континуиран силен звук на алармот до 95 децибели, лесно за вас да се најде на звук на алармот во време.Под�

★ 7 СИРЕНАТА ЗВУЦИ : автомобил сирената говорникот може да понуди 7 гласно и јасно звуци, вклучува hooter, по

Scroll