Ново
YHAAVALE Автомобил Полициска Сирена,Електронски Emegency Сирената,9 Тон Жичен ПА Систем за Автомобил

YHAAVALE Автомобил Полициска Сирена,Електронски Emegency Сирената,9 Тон Жичен ПА Систем за Автомобил

Достапност: Залиха
DEN 1199.76

YHAAVALE CJB200 P е мулти-функција 200 W полициска сирена аларм систем интеграција.Сирената изградена-во 9 видови на алармот (ТАГУВААТ-1,ТАГУВААТ-2,YELP,АЛАТКА,HI-LO), итн.Тоа е погоден за полицијата, пожар, брза помош, сообраќај, инженер, волонтер, и приватно возило за да го користите како PA систем или аудио предупредување уред.Алармот може да се контролира две светла и исклучува,можете да ја прилагодите јачината на звукот од страна на контрола на јачина на звук копче.Аларм за инсталација е едноставен, лесно да се работи, стабилни перформанси, силна моќ.Инсталации : .црвено жици да батеријата е позитивен пол.црна жици на неговите негативни пол.зелена жици да speaker1. бела жици да speaker2. YHAAVALE CJB200 P е мулти-функција аларм систем интеграција.Сирената е опремен со жичана рачка, звук на врева на глас; се справи со firmware-вграден во 9 видови на алармот (ТАГУВААТ-1,ТАГУВААТ-2,YELP,АЛАТКА,HI-LO), итн., овие копче за аларм можат да бидат "Ротари Прекинувач" копчето за да се префрлите.Алармот може да се контролира две светла и исклучување, со краток спој, обратна поларитетот и други заштита.Аларм за инсталација е едноставен, лесно да се работи, стабилни перформанси, силна моќ.Лесно да се инсталира.Работата прирачник и додатоци се бесплатно!.Инсталации : црвена жици да батеријата е позитивен poleblack жици на неговите негативни polegreen жици да speaker1white жици да speaker2.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Инсталација опции се флексибилен и лесен.Обично инсталиран во ѕидот или вратат

Овој будилник е лесен за употреба.Извлечете го приклучокот и тоа веднаш може да се огласи аларм.Може да �

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Континуиран Звук;Номинална Напон : DC 12 V.Големина�

★МАТЕРИЈАЛ : метал дел од рог се бранеа со црвена боја за да се спречи рѓа и да се подобри општата атмосф�

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Долго Континуирани Звук;Напон : DC 3 V.Operating Voltage : DC 2

Автономни / Внатрешна / Надворешна Сирена и Сирената / Strobe.Цврстата алуминиумска задната плоча.Силна по�

Рог Аларм е 110 d B алармантна рог, кој е со звук алармен систем за да се избегне кршење на провалници или кр

Номинална напон : DC 12 V; Resonant фреквенција : 2.8+0.5 KHz; Звучен притисок : не помалку од 85d B / 10см / 5 VDC.Температу

Најлесен дизајн ,Најлесен поставување!Најлесен контрола ,Со најмалку пари, да повеќето функционална, кв

Име на производ : Piezo Buzzer Sounder;Moldel : SFM2312;Напон : 324 V.Тип : Континуиран Звук;Вкупната Големина(Pin Не се Вклуче�

Рог аларм лесно да се инсталира со панел дупки и жица приклучокот.Само plug and play.Доволно гласно звук за да

Име На Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр : LZQ3022;Звукправење на Тип : DiscontinuoЗвук Бип;Номинална Напон

Alound Сирената Аларм и Strobe светлина се користи за Затворен, 12 V DC висока компатибилност,едноставни и брзи з

14" широк x 13 1 / 2" висока.Сенка само што е 14" широк x 5" високо.Крошна е 5" широк.Зема пет максимум 60 вати candelabra �

Антиsatyr Безбедност Аларми.Со висока осветленост LED светло.Стилски надворешен дизајн, целосна на модерно

Име на производ : SMD Ѕвончето;Монтирани Тип : SMD.Номинална Напон : DC 5 V;погонски Напон : DC 120 V.Consumption Current (Мак�

Во 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Оваа пирсинг, plugin сирената може да се вклучи во вашиот та

【Далечински управувач】алармот е опремен со далечински управувач.По приклучок, можете да го ИСКЛУЧИТЕ

Име На Производ : Електронски Аларм Ѕвончето;Тип : Континуиран Звук.Номинална Напон : 24 V DC;Вкупната Голем

Модел No : AD5622 SM.Монтажа Кол : 22mm.Имајќи Напон : AC DC напон 220 V 20m A.Боја : Жолта / Црна.Ниво на јачина : 80d B.Име на

Име на производ : Ѕвончето, Звукправење на Тип : Континуиран Звук;Номинална Напон : DC 1 V12 V.Номинална Струј

БЕЗЖИЧНА : Контрола на рог со 4 копче на далечинскиот управувач од внатре или надвор од вашето возило 7 ТО

8 Тонови : сирената На автомобилот нуди 8 голема звуци, тие ќе ги задоволи вашите потреби за да се справи с

Scroll