Ново
Сирената Морски Батерија Сензор fSiren 3, (СМ-WLS3-БОРАТ-917)

Сирената Морски Батерија Сензор fSiren 3, (СМ-WLS3-БОРАТ-917)

Достапност: Залиха
DEN 454.80

Брод Outfitting Системи За Безбедност.ВОЗИЛА & ДЕЛОВИ > АВТОМОБИЛСКАТА СЛЕДЕЊЕ > ВОЗИЛО СИСТЕМИ ЗА СЛЕДЕЊЕ.Батерија Сензор за Сирената 3 Monitor батеријата напон со Безжична Батерија Сензор, и никогаш не се грижите за мртов батеријата повторно.Прикачување на Батеријата Конектор за еден од бродовите батерии и приклучете го другиот крај во Безжичен Модул.Врската на модул за Сирената 3 Про и примате сигнали ако батеријата напон, над или паѓа под одредено ниво.Идеален за следење на повеќе батерии на брод.Карактеристики : Компатибилен со Сирената 3 Про only Includes : Безжичен Сензор Модул и Батерија Полнач со 3 стапки на жица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

8 Тонови : сирената На автомобилот нуди 8 голема звуци, тие ќе ги задоволи вашите потреби за да се справи с

Име На Производ : Електронски Аларм Ѕвончето;Тип : Континуиран Звук.Номинална Напон : 24 V DC;Вкупната Голем

Рог аларм лесно да се инсталира со панел дупки и жица приклучокот.Само plug and play.Доволно гласно звук за да

Практична личен аларм со 130d B висока јачина на звук аларм(мерење на блиска далечина), има силно предупред

БЕЗЖИЧНА : Контрола на рог со 4 копче на далечинскиот управувач од внатре или надвор од вашето возило...

Автономни / Внатрешна / Надворешна Сирена и Сирената / Strobe.Цврстата алуминиумска задната плоча.Силна по�

Кога некој паузи во нелегално, алармот рог ќе издаде три аларм за да знаете каде несреќа се случи.ABS пожа�

Рог Аларм е 110 d B алармантна рог, кој е со звук алармен систем за да се избегне кршење на провалници или кр

Име На Производ : Електронски Ѕвончето;Модел Бр : LZQ3022;Звукправење на Тип : DiscontinuoЗвук Бип;Номинална Напон

Континуиран силен звук на алармот до 95 децибели, лесно за вас да се најде на звук на алармот во време.Под�

Со моќисклучување мемориска функција.Поддршка 4 малку~64 Малку капацитет за складирање, може да собере п�

Alound Сирената Аларм и Strobe светлина се користи за Затворен, 12 V DC висока компатибилност,едноставни и брзи з

Модел No : AD5622 SM.Монтажа Кол : 22mm.Имајќи Напон : AC DC напон 220 V 20m A.Боја : Жолта / Црна.Ниво на јачина : 80d B.Име на

★МАТЕРИЈАЛ : метал дел од рог се бранеа со црвена боја за да се спречи рѓа и да се подобри општата атмосф�

【Далечински управувач】алармот е опремен со далечински управувач.По приклучок, можете да го ИСКЛУЧИТЕ

USB Полнење на Батеријата : Личен аларм сирената е направен од литиум батерија, не копчето батеријата.Не т

Најлесен дизајн ,Најлесен поставување!Најлесен контрола ,Со најмалку пари, да повеќето функционална, кв

★ 7 СИРЕНАТА ЗВУЦИ : автомобил сирената говорникот може да понуди 7 гласно и јасно звуци, вклучува hooter, по

Име на производ : Електронски Alarm Ѕвончето, Звукправење на Тип : DiscontinuoЗвук;Номинална Напон : DC 324 V.Звучен �

Антиsatyr Безбедност Аларми.Со висока осветленост LED светло.Стилски надворешен дизајн, целосна на модерно

✅【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 : Инсталација опции се флексибилен и лесен.Обично инсталиран во ѕидот или вратат

Име на производ : Активни Ѕвончето, Звукправење на Тип : Долго Континуирани Звук;Напон : DC 3 V.Operating Voltage : DC 2

Scroll