Ново
Lihopefe Bungee Колекции,на Крајот Капи Вообичаените Замена на Делови за Внатрешна/Надворешна Сонцето Нијанси или Ролери До Ролетни (Црна, Bungee Комплет-2 Групи)

Lihopefe Bungee Колекции,на Крајот Капи Вообичаените Замена на Делови за Внатрешна/Надворешна Сонцето Нијанси

Достапност: Залиха
DEN 357.12

★[Основни Информации] На Bungee за Полнење и на Крајот Капа се вообичаени repacement дел за Внатрешна /Надворешна Sunshades или Ролери Нијанси. ★[Пакет] Тоа вклучува 4 windproof топки и бази, 4 крајот капи, 8 со висока густина од не ' рѓосувачки челик завртки и 8 пластична подлога. ★[Широка примена опсег ] Тоа може да се соберат речиси cranks и ролери нијанси, кои се направени од страна на Coolaroo или други компании. ★[Лесно да се инсталира ] Тоа е лесно да се замени и да ја инсталирате.Можете да ги инсталирате секаде каде што сакате.И ние исто така, обезбеди инсталација настава. ★[Забелешка] Ние обезбедуваме 1 година гаранција.Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања.Ние имаме комплетен сет на странични додатоци, вклучувајќи cordless заграда, bungee комплет, Чудак Стапче, крајот капа и завртка подлога.Нашите производи се постојано оптимизиран за полесно инсталација.Може да се купи речиси сите странични додатоци од нас.На bungee комплет во три бои, имено, црна, кафеава, беж.На cordless заградата во три бои, имено, црна, кафеава, беж.28/38mm Спојки приклучок во две бои, имено, црно и беж.На крајот капа во две бои, имено, црно и беж.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Трим дома за совршено се вклопуваат внатре или надвор од вашиот прозорец рамка, а потоа го инсталирате в

100% Полиестер Предиво.Увезени.Лесно да се префрлате помеѓу чиста и приватност со овој модерен и стилски

●Variablelight контрола : Можете да ги промените количината и квалитетот на светлината влегува во соба, дури и

Scroll