Ново
Божиќ Облека Новородено Бебе Момче Девојка Elk Onesie Romper Долг Ракав Jumpsuit Playsuit Есен Зима Облека

Божиќ Облека Новородено Бебе Момче Девојка Elk Onesie Romper Долг Ракав Jumpsuit Playsuit Есен Зима Облека

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук, Лен.Машина За Миење.Материјал : унисекс бебе божиќ jumpsuit е направен од памук и лен материјал, меки и удобни за носење, кожата пријателски, го прави вашето бебе удобно во текот на целиот ден долго.Дизајн : Новороденче onesie romper jumpsuit има долг ракав, екипажот вратот, копче за затворање.Цртан филм Божиќ тематските шема, crotch копчето за лесна промена на пелена, модерен и убави.Големина : Бебе долг ракав jumpsuiy playsuit, постојат 4 големини на располагање : новороденче 0-3 месеци, бебе бебе 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци.И погоден за бебе девојки и момчиња.Повод : Божиќ облека бебе девојка момче onesies совршен за патување, семејни дружења, родител-дете настани, активности на отворено, секојдневно носат дома, игра облека, фотографија, Божиќ одмор, црква, роденден, и така натаму.Пакет Содржина : 1 x Бебе Jumpsuit.Бебе Божиќ Jumpsuit, Elk Печати О-Вратот Долг Ракав Romper со Копчиња за Млади Девојки, Момчиња Големина(инчен) 70 Должина : 19.69 Биста : 18.11 Возраст : 0-3 Месеци 80 Должина : 20.47 Биста : 18.90 Возраст : 3-6 Месеци 90 Должина : 21.65 Биста : 20.87 Возраст : 6-9 Месеци 100 Должина : 22.83 Биста : 21.26 Возраст : 9-12 Месеци Пакет Содржина 1 x Бебе Jumpsuit Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. (1inch=2.54 см) 3.Поради осветлување и монитори, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинскиот објект.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Боја : Бела Елка | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук ❤Материјал : 100% Органски пам�

Машина За Миење ❤ Материјал : Памук Смеса.Тоа е најдобриот материјал за децата во текот на летото.Имаат �

5" / 57cm; Romper Должина : 24 ✤✤ Појавување на Шапка : Бебе бебе beanie капи мека заврзана капи, вратоврска боја но

Копче затворање.Памук.Полна боја, кавга трим, копчето надолу romper ракави bodysuit со bowknot, краток jumpsuit, лак headba

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Предвремени затвора�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.МЕК МАТЕРИЈАЛ : Унисе�

Вратоврска затворање.Рака Мие Само ❤Материјал : Памук смеса.симпатична бебе девојка облека, меки и удоб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.КопчеКрај затворање.Материја

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вратоврска затворање.Рака Мие Само ❤�

Злато headband секогаш е девојки омилен и да ја направи вашата девојка ќе биде светла принцеза.Одлично за ро

Копче затворање 【Материјал】95% памук новородено бебе бебе момче резервоарот romper, без ракави солидна со�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Рака Мие Само.Материј

Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Вклучува две бебе rompers.Карактеристики назад фуста & внатре

100% Памук.Рака Мие Само.Памук.Дизајн : прегледен и Мода Основниот Стил, Лето Краток Симпатична Кавга Бел Р

100% Памук.Копче затворање.Материјал : унисекс jumpsuit Направен од висок квалитет на памук.Мала тежина и малк

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Предвремени затворање.Рака Мие Само �

Предвремени затворање.Рака Мие Само ✿Материјал : Памук Мешавина, меки и удобни ✿Функција : Сирена шема r

Должина на ракав : Кавга Краток Ракавдете девојка фустани лето деца девојка фустани кратко sleeve деца дев�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Копче затворање.Машина За Ми�

МАТЕРИЈАЛ : Направен од премиум памук мешавина материјал, Бебе Девојка Флорални Оглавник Ракави Backless Ка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Предвремени затворање.Машин�

Scroll