Ново
Кулер Со Тркала,Преносни Големи Мраз Градите Кулер Изолирани Пикник Ручек Торба Кутија Комерцијални Кабина Ручек Торба за Кампување Ручек Плажа Пикник(13/24/28L) бела

Кулер Со Тркала,Преносни Големи Мраз Градите Кулер Изолирани Пикник Ручек Торба Кутија Комерцијални Кабина

Достапност: Залиха
DEN 191.76

★[МАТЕРИЈАЛ] :Овој производ е направен од ЈП и СТП материјали, кои може да се одржи потребната температура за долго време, и е многу погодна за чување и транспорт на храна, овошје и пијалоци. ★[ПРЕНОСНИ] :На ладилникот е опремен со здрав најлон мека мозок и гумена рачка за лесен транспорт.Не-нозе се лизга на дното зголемување на триење со подлогата. ★[МУЛТИ-ФУНКЦИЈА] :исто така на суво поле, што може да се заштити вашиот вредни електронска опрема, за итни случаи колекции и камери од влага и прашина, и да се осигура нивната безбедност. ★[НАЈДОБРИ АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО] :Постојат 2 купот на носителите за одредување на вашата шолја или чаша.Без разлика дали сте присутни партии, излети, риболов, кампување или патување со автомобил, тоа е вашата важно опрема. ★[ИСКРЕНА СЛУЖБА] :Ние се стремиме да им обезбеди на секој клиент со најдобрите производи.Ако наидат на проблеми по купување и употреба, можете да не контактирате во било кое време да помогне да се реши проблемот.Име на производ : Автомобил мобилен фрижидер, отворено преносни складирање кутија, мраз вреќа, мраз кофа, комерцијални кабина ладно складирање торба боја : Бела Големина : 13 L надградба став, 24 L надградба став, 28 L со тркала, Материјал внатрешниот ѕид, школка и да се справи : PP, изолација слој : EPS пена, опфаќа : ЈП Изолација : 12-24 часа долготрајни изолација спецификација : 13 L надградба став [375x215x370mm (надворешниот големина), 300x165x280mm (внатрешна големина)], 24 L надградба став[440x260x400mm (надворешниот големина), 365x215x310mm (внатрешна големина) 】, 28 Lwith тркала [430x340x425mm (надворешниот големина), 370x250x340mm (внатрешна големина) 】.

Декларираните карактеристики

13L upgrade paragraph [375x215x370mm (outer size), 300x165x280mm (inner size)], :
24L upgrade paragraph[440x260x400mm (outer size), 365x215x310mm (inner size) :
28Lwith wheels [430x340x425mm (outer size), 370x250x340mm (inner size) :

Поврзани производи

Модерен Ручек Торба единствена зајакот дизајн може да направи да стане фокус, симпатична и модерен.Изо�

Производителот гаранција може да не се применува.Safta Нешто од Jaime Службен МултиЦел да се Отпуштите.Идеал

Се придржува до сите правила и прописи утврдени од страна на Потрошувачот Производи Комисија за Безбед�

Висококвалитетни Материјали : Ова ручек торба е направен од висококвалитет увезени 600 D полиестер ткаен�

Сега Можете Да Поставувате Ваши Слики Или Текст За Да Ги Покажете Вашите Мисли.Ова Е Исто Така Добар Дар

Ice Pack Придобивки : Влагаотпорни маска направена од рециклирани пластични шишиња.Капакот е машина перат /

Мрежа кеси на двете страни може да се сместат други мали предмети што треба.На ручек торба со мулти слој

Премиум Материјал : Алуминиум Филм Големина е малку поинаква поради рака мерка причина.Пакетот вклучув�

Изработена Од Мазна И НосатОтпорни, Полиестер Влакна Ткаенини, Дебел Памук Quilted, И Да Ја Играат Улогата Н

Повеќе Прегради : Изолирани ручек торба содржи 1 голема главната преграда за да се задржи вашиот бенто р�

★ Авантура ладилникот има двоен слој пена за изолација материјал, кој може да се чува во фрижидер да се �

ЗАМРЗНАТО 2 РУЧЕК ТОРБА – Оваа симпатична Замрзнати 2 lunchbox карактеристики Принцеза Елса и Принцезата Ан

Совршена Големина : 9.8(L)x6.7(W)x8.7(H) Инчи / 25(L)x17(W)x8.7(H) cm,5.7 Унци.Материјал : направен со 300 D оксфорд материјал,st

【Издржлив Материјал】 MAXZER изолирани ручек торба е направен од висок квалитет на абење и отпорен на вода

Премиум Квалитет : Екопријателски трајни оксфорд ткаенина и Изолирани алуминиумска фолија прави храна�

Scroll