Ново
Четка Меша Лице во Прав Руменило Шминка Четка за Домашни Патување Салон за Убавина Шминка

Четка Меша Лице во Прав Руменило Шминка Четка за Домашни Патување Салон за Убавина Шминка

Достапност: Залиха
DEN 388.56

Четка за коса е направен од highquality коса, која не ја оштетува кожата, мека, еластична, и nonirritating.Дршката е многу удобно да се одржи, и косата е исто така лесно да се чисти по употреба.Мека на допир, природна боја, лесно да се сфати и во прав, со што на шминка ефект повеќе деликатна.Тоа е специјално направени за различни делови од лицето за да ги задоволат вашите различни потреби.Косата четка е мазна, мека, цврсти и густи, и не е лесно да падне.Функција : 1. Косата четка е мазна, мека, цврсти и густи, и не е лесно да падне.2. Мека на допир, природна боја, лесно да се сфати и во прав, со што на шминка ефект повеќе деликатна.3. Тоа е специјално направени за различни делови од лицето за да ги задоволат вашите различни потреби.4. Четка за коса е направен од highquality коса, која не ја оштетува кожата, мека, еластична, и nonirritating.5. Дршката е многу удобно да се одржи, и косата е исто така лесно да се чисти по употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Шминка Четка Set Quantity : 12pcs Efficacy : Makeup Regular одржување : 1. Влажни hair2. Ако можете да го искористите секој ден, се препорачува да се одржува еднаш на секои 2 недели, се мијат со професионална шминка четка за чистење течност (крим), исплакнете со вода, а потоа користете крпа за да апсорбира влага малку, а потоа ставете ја на ладно место за да се исуши.Секојдневно Одржување : Користете хартиена крпа по должината на влакната да ги исклучите останатите cosmetics Package Листата : 12 x Makeup Четка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Изгледаат Добро се Чувствувате Подобро е само глобалната рак добротворна кој поддржува жените со видли

Професионален квалитет.Најголемиот избор на козметички четки.Убава покриеност и примена.Ова убаво сто�

За повеќе козметички производи, ве молиме да кликнете на "JTIAN" бренд.Високквалитет на производите, нема п

Косата Пакет : Коза Коса (BJF).Мерења : Вкупната Должина на : 130 mm.Косата Пакет Должина : 32 мм.Косата Пакет Шир

Четка за руменило.Мека синтетички влакна.Лесно да се чисти и одржува.Алуминиум ferrule.Дрвена рачка.Додаде�

На skin2skin четка за руменило е дизајниран со двојна технологија и е ултрамеки влакната на врвот за да се ос

Ние сме толку сигурни дека ќе љубов нашата јака 颜色 : Сребро 规格: ●状态:100% 全新 ●名称:双端化妆刷 ● 颜色:黑色

ПОВОД : Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Load прав лесно

Scroll