Ново
U80 PABX Телефон Систем |МСП VoIP Решение | ZYCOO IP PBX

U80 PABX Телефон Систем |МСП VoIP Решение | ZYCOO IP PBX

Достапност: Залиха
DEN 1079.52

✔U80 IP PBX е опремена со 2 мрежните порти, 1 HDMI порт, 2 USB порти, 16 G простор за складирање, поддржува 60 канали на конкурентот, 200 SIP екстензии, и поддржува 2 FXS/FXO/GSM/WCDMA/донесе една/PRI модул слотови. , рек-монтирани, погодни за претпријатијата со помалку од 200 луѓе, нов мулти-функционални IP гласовен систем на комуникација. ✔Со нови Ѕвездичка 13 softswitch јадро на високо-перформанси хардверска платформа, ќе доживее нови собраа комуникации искуство. ✔На U80 IP PBX е идеално решение за собраа комуникации за средни и големи претпријатија. ✔До 200 продолжување регистрации, 60 истовремени повици и 40 истовремени конференции. ✔На U80 IP PBX не само што не е целосно функционален, но исто така лесно да го конфигурирате и да се управуваат.Системот е сигурен, флексибилен и лесен за употреба.Тоа е идеален за изградба на свој IP телефонија решение.На Coo Vox-U80 е нов мулти-функција IP телефонија систем.Со новиот Ѕвездичка 13 softswitch јадро на високо-перформанси хардверска платформа, ќе доживее нови собраа комуникации искуство.Coo Vox-U80 е идеално решение за собраа комуникации за средни и големи претпријатија.До 200 продолжување регистрации, 60 истовремени повици и 40 истовремени конференции.Не само што е Coo Vox-U80 целосно функционални, и лесно да го конфигурирате и да управувате системот е сигурен, флексибилен и лесен за користење, што го прави идеален за изградба на свој IP телефонија решение.✔видео повик✔Автоматско снимање / one-touch снимање✔CDR (телефонот details (детали)✔Мулти-ниво автоматски гласовен одговор✔Хартија факс✔Флексибилни влезни и излезни рутирање✔Интелигентни права линија✔Далечински продолжување✔paging (пејџер) спогодба✔Јавете се на товар✔Јавете се на товар✔Повик назад✔Една машина број✔Еден помине✔Мобилни продолжување✔Имунитет (DND)✔Повик паркинг✔Тонови група✔Замена група✔DISA✔SIP, IAX2, и аналогни продолжување или багажникот поддршка на веб страната на продолжување (Web RTC)✔Број на говорна-пошта на e-mail и факс на е-маил✔Време-врз основа на телефонот рутирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пет Gigabit Пристаништа — 1 Gigabit WAN Портот + 3 Gigabit WAN / LAN Порти +1 Gigabit LAN Порта.До четири WAN пристаништа се оптими

Следната генерација на WiFi 802.11 стандард Секира WiFi стандард за подобра ефикасност и продуктивност; ultrafast W

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Двоен LED светла помогне да се осветлат работа површина.Длабочината на вредноста прстен овозможува брзо

Кората Дома вклучува во домот заштита за слободни со набавка на хардвер — не се плаќа претплата е потре

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Мал и лесен, високабрзина на проток, стабилна излезна,погодна и за статистика и дома.Универзалната чип н

Безжичниот сигнал динамичен пренос и прием усвојување на најновите beamforming технологија, интелигентно се

Хардвер : Оперативен систем : Sonic OS 7.Серијата се состои од широк спектар на производи за да одговараат на

4 Порти FXS и 4 FXO RJ11 Поддршка за Г 711, G 729 Mutiple Dial Планови.Т.38 Поддршка.SNMP Стапици за Следење.Конфигурација пр

Scroll