Ново
Креативни Конвертирање Мечка Партија Пијалаци Салфетки, 5, Сина

Креативни Конвертирање Мечка Партија Пијалаци Салфетки, 5, Сина

Достапност: Залиха
DEN 674.16

192 Мечка Партија Коктел Салфетки.Хартиените салфети мерка 5".Направени на премија 2-ply хартија.Совршен за мечка-тематските страни.Може да биде координирана и со другите наши Мечка Партија партија резерви.Овие Мечка Партија Пијалаци Салфетки ќе донесе на вашата маса за живот.Овие убави 5" партија салфети се прикаже син, cubed позадина и се смешка, сива мечка што е држи вкусна cupcake.Овие расположливиот салфетки совршено ги истакнуваат други Мечка Партија партија резерви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♬ , Ако сте го купиле нашите крпа салфетки и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте �

Дипломирањето алал да му е Пакет од 20 индивидуални салфетки за decoupage и други.Укината Големина 6.5" x 6.5" / 16.

Големина на : 20(w) x 20(L) инчен / 50.5(w) x 50.5 (L) cm.Нашите преголеми големина салфетки, исто така совршени како ра

♬ , Ако сте го купиле нашите крпа салфетки и имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте �

Пакетот вклучува (20) за еднократна употреба хартиени салфетки 3ply декоративни салфети мерка 6.5" x 6.5".Прекр

Големина на : 20(w) x 20(L) инчен / 50.5(w) x 50.5 (L) cm.Нашите преголеми големина салфетки, исто така совршени како ра

Count 16 Произведени на Највисок Квалитет на Располагање.Дизајнот е стилски и иновативни.Задоволство Стра

Околу 4.25 X 8.25Инчен Укината.Креативни Конвертирање За Висок Квалитет, Во Согласност Боја За Појавување И

Со морнарица памучен ткаенина на карета дизајн, овие пијалаци салфети се совршени за било двор СКАРА, за

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 пакети на 16 ручек големина хартиените салфети и 2 пакети на 16 пијалаци големина харт�

16 Парчиња Моќ Ranger Салфетки.Пијалоци Салфетки со Кул Печатени Моќ Ranger Тема и Икона.Совршен за Деца Роденд

30ТИОТ РОДЕНДЕН на МАТЕРИЈАЛИ : Додадете овие салфети за вашиот роденден прибор, на "cheers многу абсорбента

Сина Панда Кактус Салфетки за Партиско Бебе Туш (150 Пакет).СЕТ ВКЛУЧУВА : 150 високо абсорбента 2ply партија �

МАЈСТОРСТВО НА ВАШАТА МАСА.Лидер во дизајн и изработка, Vietri ја надополнува онаа на Американскиот начин �

16 Алигатор Роденден Chomp Chomp Коктел Салфетки.Салфети мерка 5".Салфети се направени од 2ply ткиво.На салфетки

Магичен Самовила Роденден Салфетки.Секој 2ply хартиена салфетка се одликува со симпатична самовила и вин

16 ручек салфетки, 2 ply.Секој салфетка мерки 12 во 7 / 8.x 12 во 7 / 8.ширевте.Направен во САД.Партија салфетки фун�

Ова е за сет на Toy Story ручек салфети се направи во САД.Ова е за сет на 16 салфетки мерење 12.69" x 12.81".Сите салфе

Пакетот вклучува : 50 компјутери x 6.5 6.5 Во расположливиот салфетки.Димензии : Коктел салфетки мерка x 6.5 6.5 �

Scroll