Ново
Нефертити Пакет, Нефертити во Облик на Екстра Девственото Маслиново Масло рачно изработени Сапун Бар и 30x30 Органски Памучна Крпа со Нефертити embroideries, рачно изработ

Нефертити Пакет, Нефертити во Облик на Екстра Девственото Маслиново Масло рачно изработени Сапун Бар и

Достапност: Залиха
DEN 600.00

Нефертити Пакет содржи : 30*30 органски памучна крпа со Нефертити embroideries и Нефертити 100% Природен сапун. 100% Природни органски памук рака крпа.На Маслиново масло Сапун Бар moisturizes и ја храни косата и телото.Тоа помага да се задржи вашата кожа мека, еластична и помладите бараат.Идеален за сите коса и типови на кожа, 100% Природен рачно изработени Сет.Пакет Содржи : - 30*30 органски памучна крпа со Нефертити embroideries x1 - Нефертити Природен сапун x1 Карактеристики на Производот : - традиционален Кастилја рецепт.Исклучително блага, нежни, lathers брзо во крем меурчиња. - На Маслиново масло Сапун Бар moisturizes и ја храни косата и телото. - Маслиново масло спречува губење на вашиот природната влажност на кожата, омекнува кожата и го привлекува надворешни влага на кожата.Тоа помага да се задржи вашата кожа мека, еластична и помлад изглед. - Идеален за сите коса и типови на кожа. - Нефертити Крпа направени од 100% Природни Органски Памук.Нефертити сапун состојки : 100% Екстра девственото Маслиново Масло, Lye, дестилирана вода - Ладно Процес.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Тоа Ќе им Даде Повеќе Романтичен и Пријатно Атмосфера да се Бања.Одличен Подарок за Неа!.Богата Bactericidal С�

BRIGHTENS, НАСТАНИ, И ОМЕКНУВА КОЖАТА Esponjabon чисти кожата, ја чисти порите, и додава сјај на вашиот тен.Мајкат�

Рачно изработени во САД : Од 1994 година, имаме традиционално рачно изработени нашите вегетаријанска хран

✅ИСПОЛНЕТ СО ФРАНЦУСКИ БЕЛА ГЛИНА & МАСЛИНОВО МАСЛО : Овој Сапун содржи француски Бела Глина од Pyrenees Пла

ОЧИСТИ ДЛАБОКО ВГРАДЕНИ НЕЧИСТОТИЈА : Може да помогне да се отстрани црно / бели глави.ЈА ПРАВИ КОЖАТА МЕ

Dove Мажите+Грижа Чисти Удобност Тело и Лице Бар е invigorating тело лентата за што се грижи за сува кожа и помаг�

Пакетот вклучува 1 Кутии на Флора Миризливи Роуз Сапун.Секој кутии контејнери 9 рози, со 3 различни бои (К�

ЗАЧИНЕТИ РУМ МИРИС мирис кој има слатка и зачинета мешавина со топло, питу нијанси.ТРАДИЦИОНАЛНО НАПРА�

Природни Органски и Екопријателски рачно изработени Сапуни, Премија Одделение со одржлив состојки 5 Со�

САНДАЛОВИНА САПУН На Сандаловина Woodgrain бар дава надвор топло, вуди арома и произведува богата, крем пен�

Aveeno 784179158532 Johnson & Johnson.Aveeno навлажнувачки бар за сува кожа изгледа и да се чувствува различно, бидејќи тоа �

КРВ ПОРТОКАЛ БЕРГАМОТ : Крв Портокал се однесува на длабоко црвена боја на Бергамот различни од портока�

Olay свежи outlast убавина бар нема да се исуши кожата.Несушење формула ти дава Olay длабоко moisturizers.Чистење уба�

Им даде на вашето тело она што го заслужува.Добро за чувствителна и сува кожа премногу, бидејќи тоа не ја

Содржи Шест (6x) Овошје Миризливи глицерин, сапун, и барови : acai blackberry, мандарина манго, рубин грејпфрут, кр

Scroll