Ново
AOJUE М Копче за да М Клучни М. 2 PCIE NVMe SSD Продолжен Тест Заштита Адаптер Картичка за PCIE Б&М Клуч за PCIE М Клучни 2230/42/60/80/110 М. 2 NGFF SSD(се Прошири Картичка)-AJPTOP-US

AOJUE М Копче за да М Клучни М. 2 PCIE NVMe SSD Продолжен Тест Заштита Адаптер Картичка за PCIE Б&М Клуч за

Достапност: Залиха
DEN 479.52

【AOJUE се Прошири картичка】М Копче за да М Клучни М. 2 PCIE NVMe SSD Продолжен тест заштита Адаптер Картичка. 【Карактеристики на производот】Поддршка М Клучни Картичка се Прошири + Поддршка М Клучни Картичка интерфејс заштита + Поддршка М Клучни Картичка повторен тест. 【Производ Интерфејс】 М. 2 NVMe Б&М Копче за да М Копче/М 2 NVMe М Копче за да М Копче. 【Македонски Тип 2】2230, 2242, 2260, 2280, 22110. 【Производ Големина】23.5 X14.7 X2.9 ММ. опис на Производот име на Производ : М Клучни M Копче PCIE NVMe SSD Прошири Картичка Автобус тип : М. 2 PCIE NVMe SSD Производ Интерфејс : М. 2 NVMe Б&М Копче за да М Копче/М 2 NVMe М Копче за да М Клучни М. 2 Тип : 2230, 2242, 2260, 2280, 22110 Производ Големина : 23.5 X14.7 X2.9 MM карактеристики на Производот : се Прошири + интерфејс заштита + повтори тестот, поддршка м.2 PCIE NVMe SSD Б&М клуч за Б&М клуч, поддршка М. 2 SATA Б клуч на B&M за скролување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

7+15 PIN SATA хард дискот да IDE интерфејс, можете да го поврзете нови 2,5‑инчен сериски хард дискот да стари IDE п

Кабел должина : Други.Потекло : CN(Потекло).Тип : Дада Трансфер На Кабел.Пакет : Yes.Производи статус : АКЦИИ.Н

Кабел должина : Други.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : CE.Пакет : Yes.Објектот специфики : П

Прав Агол SATA конектори со метални заклучување latch.Дизајниран за да се поврзете внатрешни Serial ATA хард дис

SATA 15 pin моќ проширување кабел, power кабел адаптер;Конектор A : 15 pin SATA машки приклучок;Конектор Б / В : IDE 4 P жен

✿ 100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката...

Кабел должина : 18cm 15 Pin SATA Машки Да 4 Pin IDE Molex Женски + SATA Женски.Погоден за матичната Плоча и Хард диск.Моќт

❥Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката ❥Тип интерфејс : USB 2.0 high

Ова е SFF8644 4 X SATA 3.3 FT кабел.Тој е дизајниран за следната употреба : на SFF8644 HD Мини САС 36 Pin на Hostкрај (HBA Карти

Системски Побарувања : Windows 7 (X86 / X64),Windows 8 / 8.x / 10 (X86 / X64) (Windows вокутија возачот),Linux база OS 1 x М 2(PCIe3.0) за да SAT

Поради нагло зголемување на производ побарувачката, понудата е очигледно недоволно.Во случај да се обе

Кабел должина : 20 CM, Боја : 4pin F за да SATA Л Пакетот Вклучува : 10 * IDE 4 Pin да SATA 15 Pin Женската Моќ Кабел.Жица Мера

CN, должина на Кабел : 1 M, Боја : Бела.Пакетот Вклучува : 1 x Кабел Белешки : Поради разликата помеѓу различни

Кабел должина : 0.45 M, Боја : Сребро.Потекло : CN(Потекло).Тип : SATA Кабли.Сертификација : Ro HS.Пакет : Yes...

Оваа SFFâ€'8654 да 4xsata кабел е погоден за сервер, хард диск, компјутер, и се домаќини.SAS (Serial Attached SCSI) е нова ге

CN, Боја : Како што е Прикажано.Име : ИНИ САС да SATA Кабел.Големина : 1.0 М Боја : Како на сликата шоу.На SFF8087 инт

Scroll