Ново
Gato Алатки Рачен Шрафцигер Со Магнет - Филипс и Дупчиња-Рамни Магнетни Совет,Црна

Gato Алатки Рачен Шрафцигер Со Магнет - Филипс и Дупчиња-Рамни Магнетни Совет,Црна

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Магнетни Рачен Шрафцигер Сет.Цврст Челик Совет и месо тело - Филипс и Дупчиња-Рамно.Алуминиум Рачка - Силен Магнет Топ - Магнетни Совет.Дизајниран и Собрани во САД.Пакетот Вклучува 2 Screwdrivers. ============================= Gato Алатки Рачен Шрафцигер со Magnet Phillips и Slotted Billet Алуминиум Handle Steel Џеб Clip Steel месо тело и Tip Strong Магнет Top Magnetic Совет Дизајниран и Собрани во USABuilt со супер силен магнет и солидна се справи со construction Great алатка за механика, electricians, електронски техничари, assemblers итн.Пакетот Вклучува : 2 Screwdrivers =============================.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

40 парчиња хексадецимален, torx и spline делови комплет вклучува 2 парчиња хром vanadium 3 / 8inch и 1 / 2inch вози штекери

Широко Компатибилност : Прецизност шрафцигер постави извонредна цврстина, супериорна цврстина квалите

Smart Bitholder на 1 / 4" берза Должина на : 6".Не repositioning на ножеви е потребно.Дури и во секојдневната професионалн

Заштита функција : електрични шрафцигер има мотор заштита, батеријата заштита од прегревање и независн

Пакет Содржина : 3pcs x Дупчиња Шрафцигер Магнетни Совет.На метал дел е направен од Хром Vanadium Челик, има доб

Едноставна Употреба : Лесно да се извади, едноставен за чување, со мали димензии, многу погодни да се нос

Husky е прецизност ratcheting шрафцигер сет е одличен за справување со голем број на проекти околу куќата.Тоа к

【ГОЛЕМИНА】T7 torx главата шрафцигер со 3.5 мм дијаметар 50mm долго круг вратило 【УПОТРЕБА】Стегне или олаба

Со ергономски 2 компоненти мек зафат пластична рачка.Ножеви од хроммолибден челик.Hardenend со црна совет.Со

Квалитет ги исполнува DIN ISO 6789 и ASME B107.14 M2004 година Фабриката Calibration Certificate Вклучени.Вртежен момент Опсег :

За техничка употреба.Мали и многу удобно со шрафцигер.Висок квалитет се справи со слој (не рбет).Бои на н

【Дизајн надградба】Отстранлив вратило се прилагодува во рок од 1,5" да 3.5" опсег за бројни должина комбин

Kolver PLUTO20 CA / FN20 Nm 3 / 8" плоштад fixtured вртежен момент шрафцигер, 200 rpm The CA screwdrivers се дизајнирани за автоматска

Оригиналниот Малку сет со Сопствени Висока Видливост Портокал Тема.Филипс : 0, 1, 2, 3 Квадратни / Робертсон

Соодветни и доволни : ќе добиете 5 парчиња зелена дупчиња главата џеб screwdrivers, 5 парчиња зелена pry барови и

Големина : Дупчиња Шрафцигер, 3 / 8" x 12".Ергономски не се лизга моделирани костец за подобрена удобност и к

Завртка Машина Вежба Метрички Вежба Малку Големина 2.70 mm Децимална Еквивалент 0.1063 Вежба Малку Точка Аго

Спецификации 8 во 1 изолирани шрафцигер сет за електрични апликации.Сите битови се магнетни, stably се повр

Категорија : 100парче краток малку сет.Систем : Метрички.Материјал : Хром vanadium легиран челик.Голем број на

✅【Високо Квалитетен Материјал】 : На шрафцигер е направен од челик, која има висока цврстина, отпорност

Scroll