Ново
Autoly 3Pcs 2mm Магнетни Совет Дупчиња Шрафцигер со Пластични Не се Лизга Зафат се Справи со(Жолт)

Autoly 3Pcs 2mm Магнетни Совет Дупчиња Шрафцигер со Пластични Не се Лизга Зафат се Справи со(Жолт)

Достапност: Залиха
DEN 237.36

Пакет Содржина : 3pcs x Дупчиња Шрафцигер Магнетни Совет.На метал дел е направен од Хром Vanadium Челик, има добра отпорност на триење.Магнетното Совет е погодно да се одржи мал објект, помош за подобрување на работа ефикасност.Корисно е да се отвори електронски уред, perferred за електричар, механичар и поправка продавница за својот разновиден.Вратило Големина : 75 x 2mm / 3" x 0.08" (L*D); Малку Големина : 2mm / 0.08-инчен.Вкупна Должина : 125mm / 4.92-инчен. 3 Pcs магнетни совет дупчиња/рамна глава шрафцигер.Спецификација на производот : се Справи со Боја : Жолта Совет Големина : 2mm / 0.08" Окно Должина : 75mm / 2.95" Вкупна Должина : 125mm / 4.92" Окно Големина : 75 x 2mm / 3" x 0.08" (L*D) Пакет Содржина : 3 Pcs x Магнетни Дупчиња Шрафцигер Autoly нуди замена на вратите и враќање поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со 100% услуги на клиентите задоволство!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : Дупчиња Шрафцигер, 3 / 8" x 12".Ергономски не се лизга моделирани костец за подобрена удобност и к

【ГОЛЕМИНА】T7 torx главата шрафцигер со 3.5 мм дијаметар 50mm долго круг вратило 【УПОТРЕБА】Стегне или олаба

2 Парче Микро Шрафцигер Сет.Fluted, Contoured се Справи со Заоблени Крајот за Сигурен Зафат, Комфор и Претворање

【Наменета за Тесниот Простор Операција】 Дали сте проблематични од неможноста на традиционалните screwdri

Заштита функција : електрични шрафцигер има мотор заштита, батеријата заштита од прегревање и независн

25парче Kraft форма Микро шрафцигер поставена во стабилна и компактен се тркалаат торба.Kraft форма Микро рач

Карактеристики Wera брзо ослободување чак со една рака технологија, од не 'рѓосувачки, 1 / 4" x 119mm се справи.We

Ножеви е заменливи мал чекор на knurled chucks сигурно не се заклучи на сечилото, па тоа нема да се сврти или да

Вежба малку големина на : пет во една шрафцигер, со пет различни спецификации на замена шрафцигер битови

Ги исполни СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : Оваа група ги вклучува 3 Филипс (PH0x75mm; PH1x100mm; PH2x125mm") и 3 Дупчиња (SL3x75mm; SL5x100mm; SL

Месо тело Големина : 1 / 4inch; Вкупна Должина : 25мм / 0.98 инчен; Малку Тип : SL4; Крај : Electroplate; Материјал : S2 Пакет

Вклучува : 9 Ножеви, Продолжување, Ракување, Случај.Должина, Окно : 4 Во.Основно Тип : Хексадецимален Штеке

40 парчиња хексадецимален, torx и spline делови комплет вклучува 2 парчиња хром vanadium 3 / 8inch и 1 / 2inch вози штекери

Хексагонална ballpoint шрафцигер.Мултикомпонента Kraftform рачка за брзо и ергономски завртка возење.Се справи

Изолирани Kraftform Удобност VDE ножеви за безбедна работна до 1,000 volts.Мултикомпонента Kraftform рачка за брзо и ни

Широко Компатибилност : Прецизност шрафцигер постави извонредна цврстина, супериорна цврстина квалите

Husky е прецизност ratcheting шрафцигер сет е одличен за справување со голем број на проекти околу куќата.Тоа к

【Дизајн надградба】Отстранлив вратило се прилагодува во рок од 1,5" да 3.5" опсег за бројни должина комбин

Големина : 6millimeter.Должина : 5.4инчен.Големина : 6millimeter.Целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз

【ДИМЕНЗИЈА】Приклучок Големина : 14 mm / 5 / 9 инчен;месо тело Големина : 1 / 4 инчи хексадецимален месо тело;В

Scroll