Ново
Wera 05031581001 1160 IVDE Изолирани Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0.5 mm x 3.0 мм x 100 мм,Сребро.

Wera 05031581001 1160 IVDE Изолирани Шрафцигер за Дупчиња Завртки, 0.5 mm x 3.0 мм x 100 мм,Сребро.

Достапност: Залиха
DEN 114.96

Изолирани Kraftform Удобност VDE ножеви за безбедна работна до 1,000 volts.Мулти-компонента Kraftform рачка за брзо и ниско-замор работи.Се справи со ознаки се поедностави наоѓање и сортирање на алатки.На Wera Црна Точка совет нуди точно одговара и оптимална заштита од корозија.Индивидуално тестирани во водена бања.Висок квалитет Kraftform Удобност VDE со шрафцигер.Мулти-компонента Kraftform рачка за брзо и ниско-замор работи.На Wera Црна Точка совет и сложен стврднување процесот на обезбедување на долг животен век на совет, подобрена заштита од корозија и точно одговара.Индивидуални тестирањето во вода бања на 10.000 volts со цел да се обезбеди безбедно работење на дозволен напон на 1,000 volts.На хексагонална анти-roll функција спречува било досаден возен поминат на работното место.Се справи со ознаки за поедноставена наоѓање и сортирање на алатката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅【Високо Квалитетен Материјал】 : На шрафцигер е направен од челик, која има висока цврстина, отпорност

Оригиналниот Малку сет со Сопствени Висока Видливост Портокал Тема.Филипс : 0, 1, 2, 3 Квадратни / Робертсон

Категорија : 100парче краток малку сет.Систем : Метрички.Материјал : Хром vanadium легиран челик.Голем број на

Kolver PLUTO20 CA / FN20 Nm 3 / 8" плоштад fixtured вртежен момент шрафцигер, 200 rpm The CA screwdrivers се дизајнирани за автоматска �

【Наменета за Тесниот Простор Операција】 Дали сте проблематични од неможноста на традиционалните screwdri

41парче магнетни ratchet шрафцигер сет за затегнување или расклатување сврзувачки елементи; идеален за раб�

Направени од премиум хромvanadium челик за цврстина и цврстина.ПВЦ Рачка : Ергономски дизајниран не се лизг�

Husky е прецизност ratcheting шрафцигер сет е одличен за справување со голем број на проекти околу куќата.Тоа к�

Вклучува 1pc 6во1 Возачот Рачка; 1pc.Нут Возачот Малку Цевка : во 1 / 4.x 5 / 16 во.; 1pc.Филипс Малку, 1 / 4 Инчи месо те�

Месо тело Големина : 1 / 4inch; Вкупна Должина : 25мм / 0.98 инчен; Малку Тип : U4; Крај : Electroplate; Материјал : S2 Пакет

❶ 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 мали поправка алатка за полнење е направен од индустриска одделение

Мултифункционална Магнетна Шрафцигер Алатка : 33 во 1 Шрафцигер Сет е дизајниран за сите популарен памет�

Ножеви е заменливи мал чекор на knurled chucks сигурно не се заклучи на сечилото, па тоа нема да се сврти или да

Примена : 37‑во‑1 шрафцигер собата е професионално изработени, може да се широко се користат во електрон

Широко Компатибилност : Прецизност шрафцигер постави извонредна цврстина, супериорна цврстина квалите

За техничка употреба.Мали и многу удобно со шрафцигер.Висок квалитет се справи со слој (не рбет).Бои на н�

Заштита функција : електрични шрафцигер има мотор заштита, батеријата заштита од прегревање и независн�

【ДИМЕНЗИЈА】Приклучок Големина : 14 mm / 5 / 9 инчен;месо тело Големина : 1 / 4 инчи хексадецимален месо тело;В

25парче Kraft форма Микро шрафцигер поставена во стабилна и компактен се тркалаат торба.Kraft форма Микро рач

Димензија Torx Големина : T15; Совет Големина : 3.5 mm / 0.14"; Вкупна Должина : 150mm / 5.9 Инчи.Материјал вратило на �

40 парчиња хексадецимален, torx и spline делови комплет вклучува 2 парчиња хром vanadium 3 / 8inch и 1 / 2inch вози штекери�

Квалитет ги исполнува DIN ISO 6789 и ASME B107.14 M2004 година Фабриката Calibration Certificate Вклучени.Вртежен момент Опсег :

Scroll