Ново
15 Парчиња Рачен Шрафцигер со Магнет Џеб Клипови 2 Завршува Мини Врвот Дупчиња и Крстот Главата Дупчиња Главата Со Магнет Врвот Мини Pry Бар во Собата,Зелена,Црвена

15 Парчиња Рачен Шрафцигер со Магнет Џеб Клипови 2 Завршува Мини Врвот Дупчиња и Крстот Главата Дупчиња Главата

Достапност: Залиха
DEN 491.76

Соодветни и доволни : ќе добиете 5 парчиња зелена дупчиња главата џеб screwdrivers, 5 парчиња зелена pry барови и 5 парчиња црвениот крст главата џеб screwdrivers; Доволни количини и различни стилови може да ги исполни вашите секојдневна употреба и работа потреби.Долго време услуга живот : мини врвот и џеб клип рачен шрафцигер глава е направен на квалитет на алуминиум, pry бар глава е направен од тешко железо, со пластична обвивка се справи, челик клип и совет тело, сигурна и стабилна, не е лесно да се деформира, ќе ви обезбеди со долг животен век и добри работни перформанси, практична за употреба во секојдневниот живот.Мини преносни големина : секој џеб дупчиња главата шрафцигер е околу 5.4 x 0.4 инчен (L x D); И зелена pry бар е околу 4,6 x 0.6 инчен (L x W); Соодветна големина е лесно за вас да го носат, и може да го подобри ефикасноста на работата; може да се преземе мини шрафцигер надвор од вашиот џеб кога ви е потребна, и чувајте го по секоја употреба без преземањето премногу простор.Хуманизирано дизајн : нашиот џеб шрафцигер алатка карактеристики 2 видови на глави, еден раководител и еден крст главата, со убава магнет на врвот, практични, симпатична и корисни, подобрување на работа ефикасност и заштеда на вашата работа за време истовремено.Мулти-функција : нашата магнетни џеб screwdrivers имаат широк спектар на апликации за механички, електричар, електронски техничар, асемблер и така натаму, исто така, може да се применат за да се очила, детски играчки, накит, игри, тастатури и други значења.Широко користење : Овие мали screwdrivers и pry бар поставува може да се примени во различни места, како што е дом, канцеларија или на патот.Можете да ги додадете во вашата рака алатки, дом материјали или канцеларија gadgets, за собранието или поправка кога е потребно.Убаво подароци : Можете да го испратите овој рачен шрафцигер со магнет како еден убав подарок за татко, дечко, сосед, пријател и така натаму, и луѓето ќе бидат изненадени од својата погодност.Спецификации : Димензии : Џеб дупчиња главата шрафцигер : за 5.4 x 0.4 инчен (L x D) Pry бар : околу 4,6 x 0.6 инчен (L x W) Боја : како на сликата прикажани Материјал : пластика, алуминиум, железо Пакетот вклучува : 5 x Зелена дупчиња главата магнетни screwdrivers 5 x Зелена pry барови 5 x Црвениот крст главата магнетни screwdrivers Топло белешки : дозволете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои мала разлика поради различни прикази.Ве молиме прочитајте ја големината упатството внимателно пред купување.Оваа алатка има посочи дел, треба да бидете внимателни кога го користите, избегне гребење.Ве молиме чувајте се далеку од децата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Димензија Torx Големина : T15; Совет Големина : 3.5 mm / 0.14"; Вкупна Должина : 150mm / 5.9 Инчи.Материјал вратило на �

ДВОЈНО ЧЕКАН ШТРАЈК СТРУКТУРА : производот поседува двојно чекан штрајк структура, дојде со силна torsion, �

Husky е прецизност ratcheting шрафцигер сет е одличен за справување со голем број на проекти околу куќата.Тоа к�

Завртка Машина Вежба Метрички Вежба Малку Големина 2.70 mm Децимална Еквивалент 0.1063 Вежба Малку Точка Аго�

25парче Kraft форма Микро шрафцигер поставена во стабилна и компактен се тркалаат торба.Kraft форма Микро рач

【ГОЛЕМИНА】T7 torx главата шрафцигер со 3.5 мм дијаметар 50mm долго круг вратило 【УПОТРЕБА】Стегне или олаба�

Широко Компатибилност : Прецизност шрафцигер постави извонредна цврстина, супериорна цврстина квалите

Со ергономски 2 компоненти мек зафат пластична рачка.Ножеви од хроммолибден челик.Hardenend со црна совет.Со

Клуч усвојува Lоблик се справи со дизајн, што доведува до заштеда на труд и подобрување на работа ефикас�

【Наменета за Тесниот Простор Операција】 Дали сте проблематични од неможноста на традиционалните screwdri

Големина : 6millimeter.Должина : 5.4инчен.Големина : 6millimeter.Целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз

Примена : 37‑во‑1 шрафцигер собата е професионално изработени, може да се широко се користат во електрон

Месо тело Големина : 1 / 4inch; Вкупна Должина : 25мм / 0.98 инчен; Малку Тип : SL4; Крај : Electroplate; Материјал : S2 Пакет

Szie : 1 / 4" x 6" Дупчиња Шрафцигер.Ергономски не се лизга моделирани костец за подобрена удобност и контрола.

❶ 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 мали поправка алатка за полнење е направен од индустриска одделение

Scroll