Ново
SUNHZMCKP 2-Парчиња Magnetizer или Demagnetizer,Применува на сите screwdrivers и битови

SUNHZMCKP 2-Парчиња Magnetizer или Demagnetizer,Применува на сите screwdrivers и битови

Достапност: Залиха
DEN 301.44

【Практични алатки】Magnetizing и degaussing се интегрирани, не батеријата е потребно, лесен и брз. 【Компактен дизајн】производот е доволно мала да се вклопи во алатка за полнење или џеб, го зафаќа никаков простор. 【Лесно ракување】Едноставно кажано во шрафцигер главата да magnetize или demagnetize. 【Одличен материјал】Направени од високо квалитетна ABS пластика, тоа е многу издржливи. 【Поволна цена】2 парче пакет, многу евтина цена, купи сет да се стави во домот за долго време може да се користи.Шрафцигер magnetizer demagnetizer, ова е практичен производ, 2 поставува на пакувањето,може да се користи за долго време.Двајца во еден дизајн, без батерии и многу мала и многу мал, без простор, кога вашиот шрафцигер не е магнетни,Ви треба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДВОЈНО ЧЕКАН ШТРАЈК СТРУКТУРА : производот поседува двојно чекан штрајк структура, дојде со силна torsion, �

Со ергономски 2 компоненти мек зафат пластична рачка.Ножеви од хроммолибден челик.Hardenend со црна совет.Со

Широко Компатибилност : Прецизност шрафцигер постави извонредна цврстина, супериорна цврстина квалите

Направени од премиум хромvanadium челик за цврстина и цврстина.ПВЦ Рачка : Ергономски дизајниран не се лизг�

41парче магнетни ratchet шрафцигер сет за затегнување или расклатување сврзувачки елементи; идеален за раб�

За техничка употреба.Мали и многу удобно со шрафцигер.Висок квалитет се справи со слој (не рбет).Бои на н�

Brushless мотор за максимална алатка живот.Антистатички, заштитени дизајн спречува електростатско се изгра

Smart Bitholder на 1 / 4" берза Должина на : 6".Не repositioning на ножеви е потребно.Дури и во секојдневната професионалн

Оригиналниот Малку сет со Сопствени Висока Видливост Портокал Тема.Филипс : 0, 1, 2, 3 Квадратни / Робертсон

Едноставна Употреба : Лесно да се извади, едноставен за чување, со мали димензии, многу погодни да се нос�

Материјал : Хромvanadium Челик.Ротираат за 180 степени по волја, погоден за сите видови на тесни простори.Унив

Вклучува 1pc 6во1 Возачот Рачка; 1pc.Нут Возачот Малку Цевка : во 1 / 4.x 5 / 16 во.; 1pc.Филипс Малку, 1 / 4 Инчи месо те�

2 Парче Микро Шрафцигер Сет.Fluted, Contoured се Справи со Заоблени Крајот за Сигурен Зафат, Комфор и Претворање

Ги исполни СИТЕ ВАШИ ПОТРЕБИ : Оваа група ги вклучува 3 Филипс (PH0x75mm; PH1x100mm; PH2x125mm") и 3 Дупчиња (SL3x75mm; SL5x100mm; SL

Категорија : 100парче краток малку сет.Систем : Метрички.Материјал : Хром vanadium легиран челик.Голем број на

Kolver PLUTO20 CA / FN20 Nm 3 / 8" плоштад fixtured вртежен момент шрафцигер, 200 rpm The CA screwdrivers се дизајнирани за автоматска �

Материјал : Хромvanadium Челик.Карактеристики : Експлозијадоказ.Тоа може да се широко се користат во повеќе�

Мултифункционална Магнетна Шрафцигер Алатка : 33 во 1 Шрафцигер Сет е дизајниран за сите популарен памет�

25парче Kraft форма Микро шрафцигер поставена во стабилна и компактен се тркалаат торба.Kraft форма Микро рач

Шрафцигер за кроспрекин завртки, Филипс.Тешко грчевито држејќи се зони за високи работни брзини, мека з�

【ДИМЕНЗИЈА】Приклучок Големина : 14 mm / 5 / 9 инчен;месо тело Големина : 1 / 4 инчи хексадецимален месо тело;В

Заштита функција : електрични шрафцигер има мотор заштита, батеријата заштита од прегревање и независн�

Големина : Дупчиња Шрафцигер, 3 / 8" x 12".Ергономски не се лизга моделирани костец за подобрена удобност и к�

Квалитет ги исполнува DIN ISO 6789 и ASME B107.14 M2004 година Фабриката Calibration Certificate Вклучени.Вртежен момент Опсег :

40 парчиња хексадецимален, torx и spline делови комплет вклучува 2 парчиња хром vanadium 3 / 8inch и 1 / 2inch вози штекери�

Хексагонална ballpoint шрафцигер.Мултикомпонента Kraftform рачка за брзо и ергономски завртка возење.Се справи

Идеален Индустрии 35934 33Парче Брзи Промени Шрафцигер Set Брзи Промени Шрафцигер и 32Парче Стандард Малку Б

❶ 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 мали поправка алатка за полнење е направен од индустриска одделение

Scroll