Ново
QUMOX 2X 16GB SD-РК 16 GB SDHC Class 10 UHS-I Secure Digital Мемориската Картичка HighSpeed Напишете Брзо Пишување 15MB/s и гласи: 40MB/s

QUMOX 2X 16GB SD-РК 16 GB SDHC Class 10 UHS-I Secure Digital Мемориската Картичка HighSpeed Напишете Брзо Пишување

Достапност: Залиха
DEN 174.72

QUMOX. 16 GB x2. Класа 10 UHS-I U1. SDHC.Пишува : 20 MB/s и гласи : 80 MB/s (Тест со USB 3.0 Читач на картички) *брзина може да се разликуваат според различни компјутер и читач на картички.QUMOX16 GB x2 Class 10 UHS-I U1 SDHCWrite : 20 MB/s и гласи : 80 MB/s (Тест со USB 3.0 Читач на картички) *брзина може да се разликуваат според различни компјутер и читач на картички.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува (1) 64 GB SD Ултра San Disk Мемориска Картичка (1) Микро Влакна Текстил и (1) Сè, Но Stromboli Мулти Сло

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Побрзо брзини Класа 10 UHSI брзина до 100 MB / s .Оптимизиран за употреба со Android уреди — подобрени перформанси

Брзо UHSII интерфејс за компатибилен UHSII уреди.Максимална прочитајте брзина до 270 MB / S2 V60, Класа 10, U3 (128 GB и 256

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Се зголеми способноста на вашиот HD Видео или dslr фото камера.Се оптимизира континуирано HD снимање способ

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Класа 10 U3 SDFlash Мемориска Картичка, совршен за точка и пука камери, dslr фото апарати, standard & напредни HDот вид

Производ 1 : Тешки спецификации : првата светска едно парче моделирани конструкција со висока цврстина м

CFexpress Тип Б за Highend dslr фото апарати 11322 X Брзина Рејтинг.Прочитајте брзина до 1700 MB / sec напишете брзина до 160

Scroll