Ново
Morse Сечење Алатки 83465 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Цилиндрични, 7/8 во Главата Кол, 1 во Должина на Сечење, 1/4 во месо тело Кол.

Morse Сечење Алатки 83465 - MARXMAN Карбид Брус - Двојно се Намали, Цилиндрични, 7/8 во Главата Кол, 1 во Должина

Достапност: Залиха
DEN 7969.20

глава дијаметар : во 7/8.крајот тип : Обичен Крај.месо тело со дијаметар : во 1/4.трговија број : SA-8. должина на сечење : 1 во.Спецификација : глава дијаметар : 7/8 inend тип : Обична Endshank дијаметар : 1/4 intrade број : SA-8length на намалување на : 1 infinish/слој : Brightshape : Cylindricalhead материјал : Carbidecutting работ тип : Двоен Cutharmonization код : 8207.90.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МАТЕРИЈАЛ Волфрам Карбид, со висока цврстина и добра цврстина, обработка цврстина стигне до HRC70 BOUBLE СЕЧ�

глава дијаметар : 3 / 8 во.крајот тип : Укажа Крајот.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : СЕКРЕТАР3

глава дијаметар : 5 / 8 во.крајот тип : Радиус Крајот.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SL5 должин

Големина : Машина со дијаметар(D) x Должина на сечење(L) x месо тело дијаметар(Д1) x должина(L1) Солидна Карбид

глава дијаметар : 5 / 8 во.трговија број : СМ6 месо тело со дијаметар : во 1 / 4.заврши / слој : Светла.должина на

глава дијаметар : 5 / 16 во.крајот тип : Крајот се Намали.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SB2...

【Употреба】 се Погодни за Сечење Алуминиум и други обоени метали, мек челик, неметални материјали, тие с

глава дијаметар : 5 / 8 во.крајот тип : Обичен Крај.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SA6...

[Висококвалитетен производ материјал] : Дијамант Burrs Поставите Вклопува е направен од висококвалитет но

Месо тело со дијаметар : 1.6 mm.Висока цврстина,висока цврстина, отпорност на абење, не rusty.Природен дијаман

Scroll