Ново
Гроздобер Работи Кожа Handlebar Торба Браун Седло Кожна Торба За Велосипед Алатка Торба Удар Кожа Патување Додаток Торбичка

Гроздобер Работи Кожа Handlebar Торба Браун Седло Кожна Торба За Велосипед Алатка Торба Удар Кожа Патување

Достапност: Залиха
DEN 311.76

ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : Вистински Бивол кожа дисага, Димензии - 9.8 x 4.5 x 4 Инчи. 2 - Кожа тока ремени за обезбедување торба на велосипед.Одговара на речиси сите велосипеди, мотоцикли, велосипеди за лесно патување.ВРЕМЕТО ОТПОРНИ : Времето е отпорен на мотоцикл тркалаат торба ви нуди широк избор на погодни за монтажа опции, вклучувајќи го и седиштето за совозачот, багаж полици, или плачко барови во секакви временски услови.Класичен Изглед и сите карактеристики што некогаш би можеле да го сакате.ПРИРОДНИ Бивол КОЖА И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Природна Кожа мирис кој се намалат со користите и во рок од неколку дена.Сите кеси се Хемиски Слободни, Еко - Пријателски и временските отпорни.Квалитетот на торбата, ја подобрува со текот на времето, како на кожа омекнува и во нејзината боја се продлабочува.ПОВЕЌЕ намени : Овој мотор седло торба е со голем капацитет гроздобер изглед, што е најдобар партнер за патување.Можете да обезбеди тоа на различни позиција.Одговара шише за вода пијат, возачка дозвола, регистрација, како помине, мобилен телефон, hairbrush, шминка, мобилен телефон, гуми додатоци, ракавици, очила за сонце, џебен нож и dew партал.СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова мора да патуваат додаток е Совршен Подарок Идеја за оваа празнична сезона или сите прилика како Божиќ, Денот на Благодарноста, Дипломирањето, ноќта на Вештерките, Родендени, денот на Вљубените, Годишнина, или како Партија корист на други специјални настани за сите страсни патници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Scroll