Ново
Око Quad EXTREME - 01 Mercurial

Око Quad EXTREME - 01 Mercurial

Достапност: Залиха
DEN 1440.00

Една палета на координирани eyeshadows дека доаѓа во спектар на бои дизајниран да се создаде иконите, мека-да-храбар ТОМ ФОРД очи.Со оваа палета, може да се постигне повеќе погледи од храбар, smoky око, да секси намалување на боја, и сето она помеѓу.Две обичај applicators се исто така вклучени.Една палета на координирани eyeshadows дека доаѓа во спектар на бои дизајниран да се создаде иконите, мека-да-храбар ТОМ ФОРД очи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★❥【СЈАЈ И МАТ ШМИНКА ПАЛЕТА СЕНКИ】 : Ова Про 18 боја на шминка сенки палета се состои од природни мат и sh

Ја зачувате Вашата Шминка Време Дебел крај сенки креда за брзпримена на голема површина,да остане на це

1 Blendable и мазна текстура, вклучувајќи и мат, богата со фолија и сјајот во забава акрилик кутија, многу пог�

Вклучува сенки, веѓа боја, веѓата форма дефиниција, шминка четка.Сите во една палета, преносни и лесно да

Се направи оние кои се удираат очите на твое поп со нашите подобрување на Бојата на Иконата сенки формул

★MULTICOLOR СЈАЈОТ EYELINER : 10 бои, а Секоја боја содржи holographic боја ефекти за навистина уникатен изглед.идеален

【Прав Око Сјајот】Светлината текстура.Толку повеќе ќе ви се користи, повеќе луминозноста или бронза шт�

❤【ОРИГИНАЛНИ НЕОНСКИ УВ СЈАЈ BLACKLIGHT СЈАЈОТ ПАЛЕТА СЕНКИ ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ】 : Ние донесе нашата ниту м�

11 Час е крем сенки & лагер кој испорачува неверојатни payoff и останува со вас за 11+ часа.Водоотпорен, дупка �

Вклучува 3 богато пигментирани и дополнување бои за да се донесе било саканиот изглед.Dual заврши апликат�

Бесплатни swithing за повик за крај, бизнис шминка, партија и салон стил, кој ви овозможува да креирате бескр

СОВРШЕН ПИГМЕНТ : Оваа палета содржи десет свилен прав сенки дека планирам на капаци.Овие shimmery нијанси с

ЗАБАВУВААТ УБАВА ВО РОЗОВО ОКО СЕНКА ПАЛЕТА 12 ЕДИНИЦИ 12 МЕШАВИНА НА БОИ МАТ И ТРЕПЕТ.СЕНКИ ЧЕТКА И ОГЛЕД�

【Течни Око Сјајот】Светлината текстура.Толку повеќе ќе ви се користи, повеќе луминозноста или бронза ш�

Пакетот вклучува : 100 Pcs сенката за очи влошки;Димензии : 50 x 68mm / 1.97 x 2.68 инчен;Боја, бела;.Изработени од непл

* Природни минерални во прав со мазна, свиленкаста фина текстура, долготрајни и неиритација Со 4pcs четки,

1.Уникатен дизајн : на сенката за очи за замрзнување може да се отвори како книга со 3двострано ротирачки

ПОМЕКИ И посјајна : Нови око шминка концепт кој ги комбинира предностите на течни и прав сенки.СОВРШЕНО �

[Мултифункционален]Креирање на беспрекорен изглед, светли сенки користи здрави состојки, без штета, кој

MAC Pro Палета Сенката за Очи рефил тавата.Примена : се Применува над очите (око капак & браздата), со Четка, к

Пигментирани и се изедначи бојата.Сребрена и сина, сива eyeshadows со прилично руменило.Ретки и тешко да се н�

Професионални нијанси и повеќе текстури : 15 бои на сенки палета содржи професионални топлотон пигменти

Професионална одделение.долготрајни.Направен во САД.Оваа функционални и стилски сенката за очи стап од

Вонредни сенката за очи во боја.Во текот на целиот ден се носат.Ophthalmologist тестирани.Вонредни око шминка, б

【GOOVITOR убавина 18 Бои Палета Сенки】 природна боја Високо пигментирани мат сенки за да се надополни вашет

Scroll