Ново
Вкупно Интензитет Вистински Метали Сенки, Фунта, 0.09 Унца

Вкупно Интензитет Вистински Метали Сенки, Фунта, 0.09 Унца

Достапност: Залиха
DEN 234.00

Професионална одделение.долготрајни.Направен во САД.Оваа функционални и стилски сенката за очи стап од Престиж Козметика е крајната жестока долго-носење на сенката за очи.Овие богато пигментирани сенката за очи стапови користат иновативни боја на технологија за да се создаде уникатен мулти-димензионална payoff дека се движи од мулти-боја ефекти на живописни смели бои.Може да се користат мокри или суви за интензивирање на бојата и ефект.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Прав Око Сјајот】Светлината текстура.Толку повеќе ќе ви се користи, повеќе луминозноста или бронза шт�

1.Уникатен дизајн : на сенката за очи за замрзнување може да се отвори како книга со 3двострано ротирачки

MAC Pro Палета Сенката за Очи рефил тавата.Примена : се Применува над очите (око капак & браздата), со Четка, к

Сјајот eyeshadows било комбинација од 4 бои за да се создаде персоналните шминка.Висок пигмент око сенки пале

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

★❥【СЈАЈ И МАТ ШМИНКА ПАЛЕТА СЕНКИ】 : Ова Про 18 боја на шминка сенки палета се состои од природни мат и sh

Вонредни сенката за очи во боја.Во текот на целиот ден се носат.Ophthalmologist тестирани.Вонредни око шминка, б

1 Blendable и мазна текстура, вклучувајќи и мат, богата со фолија и сјајот во забава акрилик кутија, многу пог�

Трепет се Изедначи мат Високо пигментирани Водоотпорен затворање.МОЖЕТЕ да ИЗГЛЕДА ПРИЛИЧНО Истакнув�

Двекомбинација на бои, природни фузија, уникатен кармин сечење дизајн, уметнички боја појавување, лесно

Убаво избраната боја сетови го прават тоа полесно да се создаде шминка изгледа.Лесензаприменуваат свил

【Деликатна Прав и Лесно да се Смена】деликатни сенката за очи комплет те прави повеќе шармантен.Лесно д

12 Бои на Виножитото Палета : Со виножито сон палета сенки, можете да креирате бескрајни изгледа.Боите во

Пакетот вклучува : 100 Pcs сенката за очи влошки;Димензии : 50 x 68mm / 1.97 x 2.68 инчен;Боја, бела;.Изработени од непл

СОВРШЕН ПИГМЕНТ : Оваа палета содржи десет свилен прав сенки дека планирам на капаци.Овие shimmery нијанси с

Бесплатни swithing за повик за крај, бизнис шминка, партија и салон стил, кој ви овозможува да креирате бескр

Добредојдовте на нашата продавница барате [Качулка / Sweatshirt] дуксери за жените,(црна / исече / преголеми)zip

Повеќе од 25 години, Јане Iredale предвидува шминка што е добро за кожата – еднакви делови чисти состојки, ко

Непречено трепет сјајот сенки стапови ефикасно да се потенцира очите контура, се создаде прекрасни око

【Природни и Целосна】веѓите Сапун е јасно поставување на производот, кога бранеа преку природни веѓа д�

Се меша и одговараат на вашите омилени нијанси за да создаде свој кориснички палета.Богата боја платиоф

ПОКАЖЕ ЗАПИРАЊЕ : Секоја палета има комбинација на луксузни мат, метален, трепет, и сатен нијанси.Оваа шм

* Природни минерални во прав со мазна, свиленкаста фина текстура, долготрајни и неиритација Со 4pcs четки,

★❥【СЈАЈ И МАТ ШМИНКА ПАЛЕТА СЕНКИ】 : Оваа двојна боја на шминка сенки палета се состои од природни мат

Официјално Лиценцирани.51 оз 7" x 5" x 1.5".Живеат луѓето имаат тенденција да се игнорираат чудно и необично, н

40 Нијанси со Различни Бои : Од супер пигментирани matte да виножито metallics сенки, дуохром, овој око сенки Пал�

Мазна и свиленкаста blendable.Влажна или сува формула.Неcreasing.На свилен мазна високо пигментирани сенка која

Scroll