Ново
ББ Сјај Бустер Дополнителен комплет, Ампулата Серум ББ Сјај Пигменти Третман, Полнење, ББ СЈАЈ+СЕРУМ (Лицето Серум + ББ Сјај Пигмент Комплет)

ББ Сјај Бустер Дополнителен комплет, Ампулата Серум ББ Сјај Пигменти Третман, Полнење, ББ СЈАЈ+СЕРУМ (Лицето

Достапност: Залиха
DEN 2399.76

24 Ампули Сјај+Серум : Совршено се комбинираат на серумски и пигмент бб сјај дополнителен комплет.Првиот чекор, ампулата серум за длабоко чистење, подобрување на тонот на кожата и намалување на порите.Вториот чекор, пигмент комплет намалува брчките, хидрира кожата.Различни нијанси може да се користи како основа, concealer, сјај и сенка.Серумски Функции : Peptide, Лосос, ДНК, AC, Аква состојка во серумот третман за полнење може да поправка на оштетена кожа, подобрување на кожата, текстура, кревање, зацврстување и хидратација бустер.ББ Сјај Пигмент Функции : Пет Нијанси, светло, светло роза, средни, мрачни и може да се меша со различни бои.Осветлувајќи целото лице тен, светлина нијанси за concealer и висока светлина, темна сенка на сенката.ББ сјај за полнење не е само погодна за салони и спа центри, но исто така и добра за лична нега на кожата.Повеќето derma пенкало е погодна за серум и пигмент третман за полнење.Користете откако десет дена или половина месец, ќе најдете дека кожата е очигледно подобро.Уживајте во оваа магија клуч за убавина.Пакет : 2 боја кутии : 12 ампули серум пигменти за полнење и 2 droppers + 12 ампули бб сјај за полнење.со 2 droppers.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЗАЛИЧИ И ТОНОТ сува, оштетена кожа со лековити својства на нашите Витамин Ц Серум за лице и расцеп.Научн�

Увезени.Масажа неколку капки во очисти лицето и вратот, пред крем, наутро и навечер.Органски Чист Објект

DMAE : Познат како природи зацврстување агент оваа кожазбогатување состојка помага да се стегне, тон & фир�

Професионална нега на кожата : Активни состојки.Интензивна нега за вашите очи контури како во салон за у

100% Вегетаријанска Природен Не Мрсна Лице Серум, Брзо се Апсорбира во Кожата, Оставајќи Satiny Заврши до Ваш

7 еднократна употреба Витамин Ц серум концентрати формулиран како експерт решение за униние, тонот на к�

【Се минимизира Порите】 нежна ексфолијација помага да се прочистува & минимизира зголемена порите, го н

Помага да се даде на кожата околу очите повеќе крена изглед со намалување на изгледот на нозете на врана

Dermatologically тестирани, Минерални масла ослободени, Paraben бесплатно , Без вештачки бои.Коригира сите видливи

【Чиста Природна】Оваа Кожа Место Прочистувачките Серум воведува чиста природна, безболно и нехируршки

ТАЈНАТА ЗА МЛАДА КОЖА : Нашата Серумски Витамин Ц помага мазна, хидрат, и дебели вашата кожа со само 2 или

✅ Природни, 70% органски, заверена на вегетаријанската и суровостслободни.Unscented ✅ Оваа високо концентри�

Вегетаријанската И МаслоБесплатен АнтиСтареењето Ампулата : ја зголемува природната влажност на барие

10% Алфа Хидрокси Киселини Формула Max се препорачува за преку ШАЛТЕР во САД.Сите Природни, Вегетаријанци,

Познати стилист и филантроп, Мартино Cartier, е тела во индустријата за убавина.Неговиот реномиран салон до

Мултипроизвод, кожата терапија систем дизајниран за лекување на хиперпигментација, без употреба на hydroq

КИЛИБАР ЕКСТРАКТ специјално формулиран за да се испорача supercharged регенерира серум кој може да се корист

к–2 It ефикасно го намалува фини линии, спречува брчки, ја подобрува лабава кожа, лифтови и moisturizes кожата �

Пркоси на процесот на стареење со нашиот моќен антистареењето масло нашите серум длабоко ја храни и ја

Клинички докажано за видливо намалување на фини линии и брчки.Клинички докажано за видливо фирма нежна

БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ : Обезбедува ден 1 резултати.МОЌНИ СОСТОЈКИ : Регенерирање на јачината на звукот и форм�

ОТКРИЕ ТВОИТЕ НАЈДОБРИ КОЖА : ви Помага да го негува посветла, посјајна кожа преку нашиот заштитен, прем�

ВИТАМИН Ц се ДОСТАПНИ : available : ќе биде тешкопритисне да се најде друг Витамин Ц Серум кој ги комбинира дв�

Земја на потекло сад.Пакетот димензија на производот е 4cm L x 4.6 cm W x 12.7 cm H.Косата тип : Стареење.Clarins Двојно

Scroll