Ново
Spascriptions Clinicals Витамин Ц Серум Ретинол Лице Серум на Колаген и Ceramides Лице Масло Peptide Серум за лице - 1.7 Унца (Навлажнувачки)

Spascriptions Clinicals Витамин Ц Серум Ретинол Лице Серум на Колаген и Ceramides Лице Масло Peptide Серум

Достапност: Залиха
DEN 191.76

✔️ Промовира Зацврстување на Кожата и Ги Брчките, Настани Тонот на Кожата Задоцнувања на Ефектите На Стареење на Кожата. ✔️На колаген и Ceramides Намалува Брчките, ја Подобрува Еластичноста Хидрира И ја Остава кожата безвременски. ✔️Витаминот Ц го Поттикнува растот на Клетката, Производството на Колаген, ја Подобрува Еластичноста, настани Тонот на Кожата. ✔️p H Балансирана, Не-Comedogenic, Paraben-Free, Без SLS, За сите типови на кожа, Хидратантен нега на кожата. ✔️обичните производи за нега на кожата витамин А, витамин Ц масло, витамин Е масло пептиди за лице.Ретинол : Нашата Ретинол серум длабоко продира и навлажнувачки лицето серум е формулиран со Ретинол за да се помогне да се минимизира изразување линии и брчки, ја зголеми клеточното обновување и одложување на ефектите на стареење на кожата.Користете го секојдневно за поправка, ревитализација и враќање на здравиот изглед на кожата.Колаген : Нашата Колаген и Ceramides Лицето Серум докажано да се подобри здравјето и изгледот на кожата, нашите влага-богата формула содржи колаген протеини и есенцијални масни киселини.Овие состојки помагаат да го оживее еластичноста на кожата и намалување на појавата на фините линии, брчките и нозете на врана.За помлад изглед на кожата, користете дневно - наутро и навечер, за да им помогне на кожата се чувствуваат мека, мазна и блескава.Ceramides помогне да се заштити кожата е бариера од агресори и влажност на косата.Витаминот Ц : Нашата брзо се апсорбира и навлажнувачки лице серум содржи моќен anti-oxidant Витамин Ц, кој нуди чувствувате заштита од знаците на стареење.Тоа помага да се зголеми производството на колаген, подобрување на еластичноста, промовира регенерација на клетките и штити од оштетување на животната средина агресори.Користете го секојдневно за да мазна текстура на кожата и драматично заличи на својот изглед.Несовршености и на фини линии се намалени, создавање на видно блескав, сончева тен!Пептиди : Нашата серуми се формулирани за да се изедначи, се лекува и подмладување на кожата.Користете го секојдневно за да им даде на лице и тело здрав сјај.колаген пептиди, peptide серум за лице.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Regenerist Око Кревање Серум Третман беше лансиран од страна на дизајн на куќа на Olay 0.5 Унца Око Серум.Се преп�

Вегетаријанската И МаслоБесплатен АнтиСтареењето Ампулата : ја зголемува природната влажност на барие

Објектот Димензии Lx Wx H6 x 5 x 5 инчи 30ml(1oz) АнтиСтареењето е Комбинација докажано антиоксидантни витамини Ц

ЧИСТО МАСЛО од АВОКАДО : Ова Авокадо Серум содржи 100% чисто масло од авокадо за да го негуваат и хидрат ва�

7 еднократна употреба Витамин Ц серум концентрати формулиран како експерт решение за униние, тонот на к�

Познати стилист и филантроп, Мартино Cartier, е тела во индустријата за убавина.Неговиот реномиран салон до

Додава влажност и сјај.Оставетево алкохол слободни реконструирање на третман.Збогатен со чиста природ�

Свиленкаста, Сјајна и Здрава Коса Ова мазнење серумот може да се користи како detangler, клима уред, топлина

Мултипроизвод, кожата терапија систем дизајниран за лекување на хиперпигментација, без употреба на hydroq

ИТНА ПОМОШ : Овој невидлив пероксид место третман содржи моќен доза на microcrystal пероксид да се концентрир�

ВИДНО СЛАБЕЕ, ТЕМНИ ДАМКИ : Земете на тврдоглави brown & сива закрпи & постакни, бојата со клиничкисила brightene

СКРОТИ FRIZZY КОСА : Оваа неверојатна оставетево балсам за коса keratin третман дома печати на cuticle за контрола

Земја на потекло сад.Пакетот димензија на производот е 4cm L x 4.6 cm W x 12.7 cm H.Косата тип : Стареење.Clarins Двојно

ПОДМЛАДУВАЊЕ И ЗАЛИЧИ вашиот тен со нашите чисти и ефикасни Витамин Ц серум за лице.Голем како длабоко н

Хијалуронска Киселина со Витамин Ц Серум : Обезбедува антистареењето бенефиции со подобрувања на вашио

ОТКРИЕ ТВОИТЕ НАЈДОБРИ КОЖА : ви Помага да го негува посветла, посјајна кожа преку нашиот заштитен, прем�

ВИТАМИН Ц се ДОСТАПНИ : available : ќе биде тешкопритисне да се најде друг Витамин Ц Серум кој ги комбинира дв�

ПОПЛОЧИ ПАТОТ ДО БЛЕСКАВ КОЖАТА Развиена со повеќе форми на хијалуронска киселина, нашите серум промов

❉ Содржат вештерка шумска состојки, ефикасно го намалува порите и moisturizes кожата ❉ Вклучувајќи ги и раст

Натоварени со алое Вера, Витамини A, C и E, соја протеини и минерали.Помага да се оптимизира се погледне на

Професионална нега на кожата : Активни состојки.Интензивна нега за вашите очи контури како во салон за у

ЗАЛИЧИ И ТОНОТ сува, оштетена кожа со лековити својства на нашите Витамин Ц Серум за лице и расцеп.Научн�

【Се минимизира Порите】 нежна ексфолијација помага да се прочистува & минимизира зголемена порите, го н

Sophora Flavescens Корен Wolfberry Екстракт : Sophora flavescens корен екстракт, како за нега на кожата, смирувачки и негување

ЗАЧУВУВАЊЕ на ВАШАТА КОСА : Ако вашиот оштетен бојатретирана коса или природна коса е страдаат од произ�

ТАЈНАТА ЗА МЛАДА КОЖА : Нашата Серумски Витамин Ц помага мазна, хидрат, и дебели вашата кожа со само 2 или

Proliss Twister Турмалин Керамички 18 / 25мм Црна со Слободни Ionix Коса Серум.Frizz Контрола,Dual Напон,Уникатен Притис�

Scroll