Ново
MEG+ Шампон со растителни инфузија и висока содржина на силициум билки | Свила амино киселина | Боја & Оштетена Коса Поправка | Растителна основа формула | Природни Сос

MEG+ Шампон со растителни инфузија и висока содржина на силициум билки | Свила амино киселина | Боја & Оштетена

Достапност: Залиха
DEN 1108.80

Овој шампон е исполнет со растителни и висока содржина на силициум билки длабоко replenishes сува коса со влага, мекост и прозрачна сјај, совршен за оштетена и обоена коса.Свила амино киселини во ова шише реструктуира вратило и кутикулите на косата со боја или хемиски обработени коса.Со билни infusions и богата со витамин Е, нашите шампон ќе се даде на косата убава структура, оставајќи мека и сјајна.Тоа, исто така, продира витамин Д преку cuticle на косата резултира со посилна, погуста коса.Направени во САД - Ние сме горди што нашиот производ е произведен и формулирани во НАС.Формулиран за секого : нежно со чувствителни скалпот.Добиени од природни состојки придонесе за коса & скалпот здравје.Meg Plus Шампон е нова, дестилерија-направени шампон кој е дизајниран да ја негуваме и хидрат сува, оштетена коса со длабоко инфузија на билни и висока содржина на силициум билки.Тоа им помага да ја поврати вашата коса е природниот изглед и сјај., Кажете збогум на сува, кршливи косата!Meg Plus Шампон е исполнет со растителни содржина за длабоко храна и висока содржина на силициум за прозрачна сјај.Направени за сите типови коса, тоа ќе го оставам на вашата брави мека, мазна, и допирни.Со билни infusions и богата со витамин Е, нашите шампон ќе се даде на косата убава структура, оставајќи мека и сјајна.Тоа, исто така, продира витамин Д преку cuticle на косата резултира со посилна, погуста коса.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашата АнтиБледнее Заштитна Шампон е збогатен со антиоксидантни состојки за заштита на косата од надво

Шампон Барови за нормална, сува и мрсна har направени со мед од Маите џунглата.Шампон Барови за нормална,

Прополис Шампон сум направил тоа од начинот на ИСХРАНА СВЕТОТ е особено хранлива.Тоа е збогатен со проп

Нежно пеперминт формула нема да ја иритираат вашата pup.се врти свиленкаста коса со мекост и сјај.тоа им п

Формула 2 е наменета да им даде на среден тело текстура на вашето куче е капут.Збогатена со Биотин / Панте

ЗАЈАКНУВАЊЕ на Нашиот најголем негување & репаративните шампон за оштетена коса.Се намалува кршење од

✉ Бања & Блум ПРОШЕТКА ВО ЗГОЛЕМИ ДВОР ТУШ И КАДА ГЕЛ ✉ Pinyada Губење на Косата шампон 300ml Frangipani Мирис & Mok Luan

Ослободени Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Чајно Дрво и Рузмарин.Дла

Сите Природни.Салон За Квалитет.Човековите Одделение.Екстра Климатизација во шампон.Pawsmetics сака кучиња,

Исполнет со Argan Масло и француски Лаванда.Поддржува Здрав Изглед Мазна Коса.Безбедна за Боја Третирана

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Богата со растителни екстракти како Ѓумбир,cocoanut,мед,овес да го хранам

Ќе Добиете Пакет од 6 Pantene ProV Крајната 10 Шампон, 12.6 fl мл.Искуство Pantene е Извонредна Формула со Уникатен ProV

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

Eufora Beautifying Elixirs Bodifying Шампон 33.8 оз.Product_Type : Шампон.Објектот Пакет Тежина : 2.0 фунти.Големина : 33.8 оз.Обратна

Јапонија Здравје и Убавина Лукс Ruminiku Злато масло Сјај не силикон шампон пумпа 450g *AF27*.w / следење на број

ШАМПОНОТ Е ПРОБЛЕМОТ, НОВО МИЕЊЕ НА РЕШЕНИЕ : Нови Миење Богата коса чистење е животот се менува салон за

Погоден за секојдневна употреба.Длабоко чисти кожата.Апсорбира нечистотиите.Ја остава кожата и косата

Вистински Женшен Содржи 5 лек билка екстракти вклучувајќи женшен, оваа моќна состојка помага да се подо

Аква (Вода / Eau), Натриум Coceth Сулфат, Cocamidopropyl Betaine, Амониум Lauryl Сулфат, Натриум Хлорид, Натриум Lauroyl Sarcosinate, Ol

➤ Khun Sri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природна Трева Против Губење на Косата Ја

Мирис : Цреша Blast (Јапонската Цреша).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Супер дебел

СулфатСлободни.Содржи Argan Масло.Содржи Acai Бери.Paraben Слободни.Одличен Мирис.На член на кралското семејст

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

TRESemmé Keratin Мазна Шампон е keratin појаснување шампон формулиран за да се изедначи frizzy, непослушните коса во

Го неутрализира МИЛЕНИЧЕ МИРИС Оваа deodorizing шампон длабоко во кожата мека и лесно може да се отстрани мил

Сет се состои од : БАЊА и БЛУМ Lemongrass Нане Шампон 250 ml.БАЊА и БЛУМ Богородица Кокос Шампон 250 ml.Ајде да се за

Scroll