Ново
artnaturals Црна рицинус Шампон – (16 Fl Мл / 473ml) – да се Зајакне, да Расте и да се Врати – Jamaican Castor – За Боја Третирана Коса

artnaturals Црна рицинус Шампон – (16 Fl Мл / 473ml) – да се Зајакне, да Расте и да се Врати – Jamaican Castor

Достапност: Залиха
DEN 262.80

Art Naturals Црна рицинус Шампон е специјално формулиран за да се зајакне и промовира regrowth на сува, оштетена, боја-третирана коса.Шампонот е формула помага да се отстрани производот израстоци, балансира p H нивоа, и го стимулира скалпот е циркулацијата, помага намали опаѓањето на косата и да се промовира здрава regrowth.Црна рицинус е познатиот за неговата способност за ублажување на сувост, помогне да протера drandruff, и длабоко хидрат и косата шахти и скалпот.Алое вера лист сок услови и исцелува, шипинка масло moisturizes и ги ублажува чешање, додека морков масло антиоксиданси спречува кршење и додадете сјај.Нашиот Црн рицинус Шампон е, исто така, посебно се препорачува за кадрава коса, како што smoothes и смирува косата, тоа е природно да се исуши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ШАМПОНОТ Е ПРОБЛЕМОТ, НОВО МИЕЊЕ НА РЕШЕНИЕ : Нови Миење Богата коса чистење е животот се менува салон за

Погоден за секојдневна употреба.Длабоко чисти кожата.Апсорбира нечистотиите.Ја остава кожата и косата

ПОПРАВКА и СЈАЈНА ШАМПОН за сите типови коса нежно чисти косата, помагајќи да се врати и да се зајакне св

Мирис : Цреша Blast (Јапонската Цреша).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Супер дебел

Ревитализација на Шампон со Масло од Кокос чисти косата длабоко додека навлажнувачки за здрава коса.По

ЗАЈАКНУВАЊЕ на Нашиот најголем негување & репаративните шампон за оштетена коса.Се намалува кршење од

Уживајте Мазна, Цврста, FrizzБесплатно, и да се Управува Коса, која ја Штити Бојата и е Отпорен на Влага.Неж

♥УДОБНО ДИЗАЈН И ПРЕНОСНИ – Компактна големина, совршено се вклопува во вашата дланка за една фирма се

Го неутрализира МИЛЕНИЧЕ МИРИС Оваа deodorizing шампон длабоко во кожата мека и лесно може да се отстрани мил

Вистински Женшен Содржи 5 лек билка екстракти вклучувајќи женшен, оваа моќна состојка помага да се подо

Сите Природни.Салон За Квалитет.Човековите Одделение.Екстра Климатизација во шампон.Pawsmetics сака кучиња,

Ќе Добиете Пакет од 6 Pantene ProV Крајната 10 Шампон, 12.6 fl мл.Искуство Pantene е Извонредна Формула со Уникатен ProV

КРАЛСКАТА ФОРМУЛА МАРОКО ARGAN МАСЛО ШАМПОН – ја Зголемува Волумен, Moisturizes, Поправки, Обновува, ги Зајакну

Со Природна Состојка Екстракти.Исполнет Со Добрина Од Зелен Чај И Бел Крин.Долготраен Мирис.Ја Чисти Ко

Eufora Beautifying Elixirs Bodifying Шампон 33.8 оз.Product_Type : Шампон.Објектот Пакет Тежина : 2.0 фунти.Големина : 33.8 оз.Обратна

➤ Khun Sri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природна Трева Против Губење на Косата Ја

Исполнет со Keratin да помогне да се спречи оштетување за време, оваа хидратантна секојдневно миење нежно г

Производителот гаранција може да не се применува.Складирање Калај за Шампон & клима уред барови.Идеален

✬ Убав настан за двете кратка и долга коса, тоа мие далеку сите загадувачи, враќање на мекост и свилен сј

Содржи Екстракт Од Камилица , Овес Протеини , Кактус Екстракт , Алое Вера , Ела Игла Масло.Крајната нега н

Јапонија Здравје и Убавина Лукс Ruminiku Злато масло Сјај не силикон шампон пумпа 450g *AF27*.w / следење на број

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

Нежно хидратантен чистење исполнет со Argan Масло се додава неверојатна влага во косата.Ја елиминира било

Длабоко Поправка Шампон : се Формулираат, со Алое Вера, овој шампон помага да се елиминира оштетување, по

ХАВАЈСКИ СВИЛЕН јаболков ОЦЕТ КОСА ТОЛКУ МЕКА ШАМПОН со Црна рицинус нежно чисти додека мазнење својст

За интензивна treatement поради оштетен & исцрпени косата и скалпот услови.Високо ниво на премија за нега на

Ослободени Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Чајно Дрво и Рузмарин.Дла

Шампон Барови за нормална, сува и мрсна har направени со мед од Маите џунглата.Шампон Барови за нормална,

Количина : 120ml; Item Форма : Пена, јас Коса Тип : Сува.Го штити еден перм.Промовира здрав сјај.Употреба : се Пр

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

Scroll