Ново
FEKKAI Супер Сила Шампон | Strenthening Шампон за Оштетена Коса | Спречува Кршење и ја Зајакнува Косата | Чисти, Вегетаријанци | Сулфат Слободни Шампон, 8.5 оз

FEKKAI Супер Сила Шампон | Strenthening Шампон за Оштетена Коса | Спречува Кршење и ја Зајакнува Косата | Чисти,

Достапност: Залиха
DEN 480.00

ЗАЈАКНУВАЊЕ на - Нашиот најголем негување & репаративните шампон за оштетена коса.Се намалува кршење од страна на 50% кога се користи со Супер Сила средство за смекнување на косата.НЕГУВАЊЕ - Powered by Camargue Ориз Вода од Југот на Франција за негување repair & сила.Нежно пенливата им помага на поправка и брани фоликулите на косата.PARABEN СЛОБОДЕН - Слободен на parabens, phthalates, silicones & сулфати.Вегетаријанци, суровост-free & глутен-слободни.ECOFRIENDLY - 100% рециклираат пакет / шише направени од 95% рециклирани пластични.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Аква (Вода / Eau), Натриум Coceth Сулфат, Cocamidopropyl Betaine, Амониум Lauryl Сулфат, Натриум Хлорид, Натриум Lauroyl Sarcosinate, Ol

За интензивна treatement поради оштетен & исцрпени косата и скалпот услови.Високо ниво на премија за нега на

Јапонија Здравје и Убавина Лукс Ruminiku Злато масло Сјај не силикон шампон пумпа 450g *AF27*.w / следење на број

➤ Khun Sri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природна Трева Против Губење на Косата Ја

Длабоко Поправка Шампон : се Формулираат, со Алое Вера, овој шампон помага да се елиминира оштетување, по

Исполнет со Argan Масло и француски Лаванда.Поддржува Здрав Изглед Мазна Коса.Безбедна за Боја Третирана

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

Со Природна Состојка Екстракти.Исполнет Со Добрина Од Зелен Чај И Бел Крин.Долготраен Мирис.Ја Чисти Ко

КРАЛСКАТА ФОРМУЛА МАРОКО ARGAN МАСЛО ШАМПОН – ја Зголемува Волумен, Moisturizes, Поправки, Обновува, ги Зајакну

✬ Убав настан за двете кратка и долга коса, тоа мие далеку сите загадувачи, враќање на мекост и свилен сј

♥УДОБНО ДИЗАЈН И ПРЕНОСНИ – Компактна големина, совршено се вклопува во вашата дланка за една фирма се

Ослободени Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Чајно Дрво и Рузмарин.Дла

Содржи Екстракт Од Камилица , Овес Протеини , Кактус Екстракт , Алое Вера , Ела Игла Масло.Крајната нега н

Слободен Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Боровинки и зелен чај.Го не

ШАМПОНОТ Е ПРОБЛЕМОТ, НОВО МИЕЊЕ НА РЕШЕНИЕ : Нови Миење Богата коса чистење е животот се менува салон за

ХАВАЈСКИ СВИЛЕН јаболков ОЦЕТ КОСА ТОЛКУ МЕКА ШАМПОН со Црна рицинус нежно чисти додека мазнење својст

Вистински Женшен Содржи 5 лек билка екстракти вклучувајќи женшен, оваа моќна состојка помага да се подо

Ел Шампон Чувствителни permite una limpieza profunda, contiene extractos naturales де коко, quina y romero que permiten ла nutrición del folículo piloso.Ел Ш

Нежно хидратантен чистење исполнет со Argan Масло се додава неверојатна влага во косата.Ја елиминира било

Eufora Beautifying Elixirs Bodifying Шампон 33.8 оз.Product_Type : Шампон.Објектот Пакет Тежина : 2.0 фунти.Големина : 33.8 оз.Обратна

Differio Сулфат Слободни Keratin Шампон нежно чисти и reconstructs оштетена коса со обновување природен keratin нивоа, д

Сет се состои од : БАЊА и БЛУМ Lemongrass Нане Шампон 250 ml.БАЊА и БЛУМ Богородица Кокос Шампон 250 ml.Ајде да се за

Шампон Барови за нормална, сува и мрсна har направени со мед од Маите џунглата.Шампон Барови за нормална,

Уживајте Мазна, Цврста, FrizzБесплатно, и да се Управува Коса, која ја Штити Бојата и е Отпорен на Влага.Неж

TRESemmé Keratin Мазна Шампон е keratin појаснување шампон формулиран за да се изедначи frizzy, непослушните коса во

ПОЈАСНУВАЊЕ ШАМПОН : Секојдневна употреба на косата производи може да резултира со израстоци и остатоц

Формула 2 е наменета да им даде на среден тело текстура на вашето куче е капут.Збогатена со Биотин / Панте

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Богата со растителни екстракти како Ѓумбир,cocoanut,мед,овес да го хранам

Само wellness е пат кој започнува со почитување на земјата.Ова е причината зошто сите Rahua производи се напра

Ќе Добиете Пакет од 6 Pantene ProV Крајната 10 Шампон, 12.6 fl мл.Искуство Pantene е Извонредна Формула со Уникатен ProV

Scroll