Ново
КРАЛСКАТА ФОРМУЛА - Мароко Argan Масло Шампон Сулфат Слободни Исполнет со БИОТИН Навлажнувачки и Volumizing Шампон БЕЗБЕДНО за Боја-Третирана Коса, Најдобро за Проретчена

КРАЛСКАТА ФОРМУЛА - Мароко Argan Масло Шампон Сулфат Слободни Исполнет со БИОТИН Навлажнувачки и Volumizing

Достапност: Залиха
DEN 720.00

КРАЛСКАТА ФОРМУЛА МАРОКО ARGAN МАСЛО ШАМПОН – ја Зголемува Волумен, Moisturizes, Поправки, Обновува, ги Зајакнува Слаба, Оштетена Над Обработени Коса.Ја Подобрува Управливост, Промовира Раст На Косата, Блесок & Сјај.ПРОМОВИРА РАСТ на КОСАТА & го ЗАБАВУВА опаѓањето на КОСАТА – Argan Масло драматично скалпот ја подобрува здравјето и косата мекост & сјај.Keratin & Биотин длабоко ја храни, го забавува опаѓањето на косата, најдобри шампон за Боја Третирана Коса.ПОПРАВКИ И го ЗАЈАКНУВА – Мешавина на Keratin, Биотин, Argan Масло, Слатко Бадемово Масло, Јојоба Масло, Шафран Масло, Sea Buckthorn & Овошје Масло smoothes frizzy коса, ги зајакнува & поправки оштетена, сува коса.СВИЛЕНКАСТА, СЈАЈНА, ДОПИРНИ КОСА – Хидролизираат Свила остава косата супер-елегантен, & допирни.На бадемово Масло и Природни Овошни Масла остава косата небесен мирис, допир на предели секој пат кога ќе шампон.КВАЛИТЕТОТ ТЕСТИРАНИ ЗА ЧИСТОТА – Направени со 100% Органски Масла, без Суровост.Направен во U. S. А, Paraben Слободни, SLS Сулфат Слободни, Натриум Слободни.Ја подобрува Косата Состојба или Вашите Пари Назад – Доживотна Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Помага да се елиминира минерални startup од тешко и добро вода.Го намалува сувост, штета, униние и промена н

Ослободени Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Чајно Дрво и Рузмарин.Дла

Слободен Од Parabens, Сулфати, Алкохоли и Вегетаријанската Формула.Направени со Боровинки и зелен чај.Го не

➤ Khun Sri Пеперутка Грашок, Билни Шампон за Третман 300ml Органски Природна Трева Против Губење на Косата Ја

Јапонија Здравје и Убавина Лукс Ruminiku Злато масло Сјај не силикон шампон пумпа 450g *AF27*.w / следење на број

За интензивна treatement поради оштетен & исцрпени косата и скалпот услови.Високо ниво на премија за нега на

Нашите бујна формула цветаат со вкусни мед мирис носи животот на овој голем Шампон, збогатен со јајца, з

Eufora Beautifying Elixirs Bodifying Шампон 33.8 оз.Product_Type : Шампон.Објектот Пакет Тежина : 2.0 фунти.Големина : 33.8 оз.Обратна

TRESemmé Keratin Мазна Шампон е keratin појаснување шампон формулиран за да се изедначи frizzy, непослушните коса во

Ревитализација на Шампон со Масло од Кокос чисти косата длабоко додека навлажнувачки за здрава коса.По

СулфатСлободни.Содржи Argan Масло.Содржи Acai Бери.Paraben Слободни.Одличен Мирис.На член на кралското семејст

Нежно хидратантен чистење исполнет со Argan Масло се додава неверојатна влага во косата.Ја елиминира било

Длабоко replenishes и враќа.Голема Вредност за целото семејство.Нашите крем, навлажнувачки шампон цути со пр

Нежно Навивам Дефинирање Шампон.Го спречува идните кршење при додавање на интензивна хидратација.Идеа

Длабоко Поправка Шампон : се Формулираат, со Алое Вера, овој шампон помага да се елиминира оштетување, по

Прополис Шампон сум направил тоа од начинот на ИСХРАНА СВЕТОТ е особено хранлива.Тоа е збогатен со проп

Погоден за секојдневна употреба.Длабоко чисти кожата.Апсорбира нечистотиите.Ја остава кожата и косата

Количина : 120ml; Item Форма : Пена, јас Коса Тип : Сува.Го штити еден перм.Промовира здрав сјај.Употреба : се Пр

Содржи Екстракт Од Камилица , Овес Протеини , Кактус Екстракт , Алое Вера , Ела Игла Масло.Крајната нега н

Ја СПРЕЧУВА БОЈА ИСЧЕЗНАТ Ова Scruples шампон нежно и темелно го чисти скалпот и косата, без одземање го неј

Сите Природни.Салон За Квалитет.Човековите Одделение.Екстра Климатизација во шампон.Pawsmetics сака кучиња,

Не се Измијат Вашите Боја; Нашите Боја Свежи Шампон е исполнет со kumquat екстракт да се донесе сјај и витал

Само wellness е пат кој започнува со почитување на земјата.Ова е причината зошто сите Rahua производи се напра

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Богата со растителни екстракти како Ѓумбир,cocoanut,мед,овес да го хранам

Нежно пеперминт формула нема да ја иритираат вашата pup.се врти свиленкаста коса со мекост и сјај.тоа им п

Вистински Женшен Содржи 5 лек билка екстракти вклучувајќи женшен, оваа моќна состојка помага да се подо

Ел Шампон Чувствителни permite una limpieza profunda, contiene extractos naturales де коко, quina y romero que permiten ла nutrición del folículo piloso.Ел Ш

Формула 2 е наменета да им даде на среден тело текстура на вашето куче е капут.Збогатена со Биотин / Панте

Мирис : Цреша Blast (Јапонската Цреша).Црна Кањонот Argan Масло Коса Шампон хидрати додека кожата.Супер дебел

Scroll