Ново
Alise 4 Компјутери Машина за Шиење Табела Виткање Флип Врвот Зглоб,Црна HY4004B-4P

Alise 4 Компјутери Машина за Шиење Табела Виткање Флип Врвот Зглоб,Црна HY4004B-4P

Достапност: Залиха
DEN 215.76

Изградена од висок квалитет Метални легури, обезбедување на квалитет и долговечност.Подебел материјал, цврсти и издржливи.Се отвора 180degrees и Затвора рамна. 39x30mm/1.6"x1.2",2.2 mm(0.09") Дебела.Монтажа завртки опфатени; 30 дена се врати загарантирана.СПЕЦИФИКАЦИИ -Материјал : Цинк легура -Крај : Црна Заврши Пакетот Вклучува 4x Hinges Завртки Купи од Alise Сите метална конструкција Цврст метал,Силни и издржливи 30-дена се врати загарантирана.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

3.5 инчен вратата шарки, сатен никел заоблени агли со 6 дупки,стандард вратата шарки за пред врата,кабинет

Совршено се Вклопуваат димензии на две дупки кои е поставена на надворешната страна на вратата е 21 / 8", и

Едноставен за инсталација и јасно изглед.Тие се закачите со брзо сушење цемент не со завртки.Материјал :

【Известување】производот треба да биде инсталиран со завртки, тоа не е магнетен 【Функција】4 ПАРЧИЊА ш�

МАТЕРИЈАЛ Овие Антички Викторија Црна Вратата Шарки се произведени со супериорен ковано железо матери

Укината Големина на : 22.5 * 86 * 5.4 мм / 0.89* 3.39 * 0.21 инч (L*W*T).Ширевте Големина на : 86 * 39 * 5.4 мм / 3.39 * 1.54 * 0.21 инч (L*W*T).

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Изработени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, бакар core хидраулични цилиндри �

Маска шарки,што се користи за покривање на вратата,лесно да се инсталира.Кабинетот автоматски го затвор

Целосна Шалче Зглоб.Заврши на Никел 2 Пакет.Вклучува хардвер монтажа : #6 Рамна Глава Завртка x 5 / 8in.Беском

【Производ Димензија】се Прошири Димензии : Должина : 16mm / 0.63"; Width : 12mm / 0.47"; Дебелина : 0.5 mm / 0.02"; Завртка Дуп�

Зглоб поправка плоча е направен од Висок квалитет Бранеа од Нерѓосувачки челик, рѓадоказ, убава и издрж�

Челичната конструкција 11 / 2 Во.топката имајќи ролери.Поставено на некоја прилагодливи челик домување с�

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчии?Не грижете се, овие покрие шарки се многу лесно да се инстали�

♥Поле на примена : разни затворени врати ♥Димензија : 6.72.5 инчен;Тежина : 509g2 ♥Отворањето насока на зглоб

✿Нашиот кабинет зглоб се изработени од железо,имаат трајност циклус живот, сигурен сила и да се заврши �

На количка за рака и свитлива првенство основа се исклучително обработени и издржливи во употреба.На га

* Направени од високо челик, трајни и практични Професионална алатка за дупчење,применливи за инсталаци

ПОГОДЕН ЗА ЛИЦЕ РАМКА на ВРАТА : Пред купување, треба да знаете што е вашиот кабинети шалче големина.ЗГЛО

Супериорен flexживот, Тенок Низок профил, отпорност.Висина : 40mm.Ширина : 200mm.Длабочина : 3мм.Шарки се произве

На зглоб е мал и има 90степен поддршка сила, која може да заземаат голем простор.Лесно да се инсталирасек�

Практично се Работи : Овој зглоб се отвора вратата на кабинетот, и тоа можете да го видите кога ќе ја отво

ПАКЕТ СОДРЖИНА : 40 Парчиња Редовни Шарки и Dowels.ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 6Начин на 3Cam прилагодување каракт�

Inset Стаклена Врата Зглоб.За да ги видите сите бои, Пребарување : U S Futaba Inset Стаклена Врата Зглоб.Со црна пл�

Основни Карактеристики : Ова е 4mm дебели 6 дупка зглоб со големина на 76 x 38mm и висока сигурност.Огледало По

【Висок квалитет】 : поддршка зглоб е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик и најлон материја

Античкиот бои, исклучителна модели, и убави форми ќе го направат вашиот кутија уникатен.Исклучителна де

Погоден за DIY и зглоб инсталација на брави на вратите, дограма, итн.Ова е квадратни агол длето, тип алумин

ЗГЛОБ СТИЛ : Европската сокриени Frameless Целосна Шалче кабинет шарки Мека Блиски со нов клипна (LATCH) за лесн

Пакет должина : 6.5".Пакет ширина : 4.8".Пакет висина : 1.7".Земја на Потекло : КИНА.Опис на производот Станбени �

Изработени од нерѓосувачки челик, со голема сила, не е лесно да ' рѓа, и издржливи.Тие се флексибилни и не

Scroll