Ново
LANBEIDE 40 Компјутери Сребро Pendant Коцки со 40 Компјутери Транспарентно Стакло Cabochons, Круг Pendant Bezels 1 инчен/25мм за Фото Pendant Смола Занает Накит Одлуки, Вкупно 80 Компјутери

LANBEIDE 40 Компјутери Сребро Pendant Коцки со 40 Компјутери Транспарентно Стакло Cabochons, Круг Pendant Bezels

Достапност: Залиха
DEN 407.76

Пакетот вклучува : прибл. 40 Компјутери јасно стаклена купола cabochon, 40 Компјутери Pendant Рамки Круг Коцки, Целосно се 80 Парчиња.Материјал : приврзоци рамки се направени од метални легури, силни и издржливи.круг купола плочки се јасни, исто како pendant коцки внатрешен дијаметар, така што може да одговара на коцки добро.Pendant коцки големина : внатрешен дијаметар : 25 mm/ 1 инч, Стаклена купола плочки дијаметар : 25мм/ 1 инч.Накит одлуки метод : ставете моделот ви се допаѓа во pendant послужавник, а потоа се покрие со чисто стакло cabochon, посебно pendant ќе биде завршена.Мулти-се користи : можете да ги користите pendant коцки и cabochon да се прават разни видови на уметности, занаети, смола, камео привезоци, keychain, фото Накит и обичај Накит.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ќе добиете 16 сетови (послужавник со стакло) 4 стил, 4 сетови на секој стил.Надворешниот големина : видете с

Пакетот вклучува : ќе добиете 40 парчиња на Божиќ сомот топката украси во различни бои, 20 парчиња за секој

Материјал : Алуминиум, олово и никел слободни 100% сосема нов и висок квалитет.Боја : Тибетската антички зл

【РАЗЛИЧНИ СТИЛОВИ】Овие Божиќ приврзоци дојде во 45 различни стилови, вклучувајќи ги класичните елемен

материјал : Цинк Легура метали, олово и никел и кадмиумслободен висок квалитет pewter шарм.Количина : пакет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Голема количина : ќе добиете 160 парчиња Божиќ снегулка приврзоци во 20 различни стилови, што е доволно за

Увезени 520 ПАРЧИЊА Накит Одлуки Шарм JR006 Античкиот се Врти на Тркалото на Древните Бронзени Ретро Наоди

Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z73233 Цвет Petal.Илјадници накит одлуки шар

Материјал : Смола.Пакување : 50 компјутери.Ние сме 50 парчиња во еден пакет.Ние имаме многу стилови и секој

Околу 1 1 / 4" X 5 / 8".Достапни во сите тим бои и играч броеви.Се користи за чевли laces или paracord нараквици.Направ

Големина : околу 26~36mm широк, 18~33.5 mm долга,дупка : 1~2.6 мм, ве молиме видете ја сликата за детали големина за с

материјал : Цинк Легура метали, олово и никел и кадмиумслободен висок квалитет pewter шарм.Количина : пакет

Пакет од 10 / 20pcs се Меша Бои се Вистинска Кожа 8мм Хривнија Ремени Слајд Wristbands / Нараквици за 8мм Слајд Писм

Листата е за Unakite Џаспер Монета / Коло 11 MM Рамки Конектор Pendant ✓Скапоцен Камен : Unakite Џаспер Полу Скапоцен

КОЛИЧИНА И ГОЛЕМИНА : ќе добиете 52 парчиња / 2 поставува златни AZ Азбуки и 2 парчиња случаен боја wristbands как

Листата е за Серпентина Монета / Коло 11 MM Рамки Конектор Pendant ✓Скапоцен Камен : Серпентина Полу Скапоцен

Официјално лиценцирани шарм од Универзитетот во Џорџија.Овие Универзитетот во Џорџија мушка шарм одго

[Шарм За Нараквици За Накит Одлуки]ќе добие 150 парчиња на хривнија шарм во вкупно, вклучувајќи 30pcs Тибетс

30 МАТИРАНО АКРИЛИК ПРАЗНИ ДИСКОВИ Изберете ја вашата Големина и одберете Дупка или НЕ Дупка.ЛАСЕРСКИ С

✧ Хривнија може да одговара на сите видови на вашата облека ✧ Поради нејзиниот едноставен дизајн, браз

Ilovediybeads Има База Фах Одговара:6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm,25мм,30мм Круг Cabochons,ќе добиете Само база Рамки pendant ко

【Вредност Шарм Хривнија Комплет】DIY шарм хривнија одлуки комплет содржи доволно хривнија изработка на

Кристално камен помага да се елиминира негативната енергија акумулирана на телото.Природните fluorite кри

✧ Хривнија може да одговара на сите видови на вашата облека ✧ Поради нејзиниот едноставен дизајн, браз

10 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење На Резерви Шарм Beading Изработката На Големо 54470 Рака

Увезени.Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z72448 Фустан.Илјадници накит одл

Материјал : Висок Квалитет на Цинк Легура (олово и никел слободни).КОЛИЧИНА ќе добиете 20pcs вкупно 2 бои, 10p

60 ЗЛАТО ОГЛЕДАЛО АКРИЛИК ПРАЗНИ ДИСКОВИ Изберете ја вашата Големина и одберете Дупка или НЕ Дупка.ЛАСЕ

Персоналните Фудбал Keyhcain Подарок Сопствен Фудбалски Таа Верува дека Таа Може да Значи Таа Не Keychain PERSONALI

Scroll